Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen gibi isimlerin yer aldığı Sadakatsiz dizisine yeni isim daha katıldı. Cemal Hünal'ın diziye dahil olmasıyla birlikte şimdi de Sadakatsiz dizisine Aydan Taş katıldı.

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen gibi isimlerin yer aldığı Sadakatsiz dizisine yeni isim daha katıldı. Cemal Hünal'ın diziye dahil olmasıyla birlikte şimdi de Sadakatsiz dizisine Aydan Taş katıldı. Gerilim, heyecan ve aşkın bitmek bilmediği Sadakatsiz adlı diziye yeni gelen oyuncular, dizinin heyecanını daha da arttırmaya başladı. Sadakatsiz dizisinde son günlerde oyuncu transferleri yaşanırken diziden 1 oyuncu ayrılırken 2 oyuncu da diziye dahil oldu. Sadakatsiz dizisine son olarak katılan Issız Adam Alper yani Cemal Hünal'dan sonra şimdi de Aydan Taş katıldı. Aytan Taş, Sadakatsiz dizisinde Didem karakterine hayat verecek. Genç ve başarılı kadın oyuncu Aydan Taş'ın Sadakatsiz dizisinde canlandıracağı Didem karakteri izleyenlerin dikkatini çekti. Sadakatsiz'e yeni katılan kadın oyuncu kimdir, gerçek hayatta kimdir soruları sorulmaya başlandı. Sadakatsiz'e katılan Didem karakterinin dizideki rolü ve görevi de merak edildi. Sadakatsiz Didem kimdir? Aydan Taş kimdir?

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz, her hafta Çarşamba günü yeni bölümlerini yayınlamaya ve izleyenlerini heyecanlandırmaya devam ediyor. Dizide heyecan ve gerilim devam ederken diziye yeni karakterler ve bu karakterleri oynayacak yeni oyuncular da eklenmeye devam ediyor. Sadakatsiz dizisine geçtiğimiz günlerde Survivor ünlüler takımında yarışan ve diskalifiye olan Cemal Hünal dahil olmuştu. Başarılı oyuncu Cemal Hünal, dizide Sinan karakterine hayat veriyor. Sinan karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkan Cemal Hünal'dan sonra diziye şimdi de Didem karakteri ile Aytan Taş dahil oldu. Aytan Taş'ın Sadakatsiz dizisine katılması ile birlikte Sadakatsiz dizisinde heyecan hat safaya çıktı. Sadakatsiz dizisinin Didem'i dizide ne yapacak, dizinin gidişatını nasıl etkileyecek göreceğiz. Peki, Sadakatsiz Didem kimdir? Didem'i oynayan oyuncu kimdir? Aytan Taş kimdir?Sadakatsiz Didem Kimdir?

Başarılı oyuncu Aydan Taş'ın hayat verdiği Sadakatsiz Didem karakteri, diziye yeni dahil olmuştur. Didem karakterinin dizide Derya karakteri gibi bir rolde olacağı söyleniyor. Sadakatsiz Didem'in nasıl biri olduğunu ve dizideki rolünü önümüzdeki bölümde göreceğiz. Didem'in diziye katılmasıyla olayların daha da kızışacağı tahmin ediliyor. Didem rolü iyi mi yoksa kötü mü olacak, kimin tarafında olacak oldukça merak ediliyor.

Aydan Taş Kimdir?

Son olarak Hercai dizisinde yer alan başarılı oyuncu Aydan Taş, Sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Didem karakteri ile Sadakatsiz'e katılan Aydan Taş'ın kim olduğu, hayatı, yaş, nereli olduğu merak ediliyor. BKM Mutfak tiyatro ekibinde yer alan ve uzun yıllar Kanal D'de yayınlanan  Çok Güzel Hareketler Bunlar'da oyunculuk yapan Aytan Taş, başarılı bir oyuncudur. Çok Güzel Hareketler Bunlar ile ünlenen ve kendisini tanıtan Aydan Taş, 1982 yılında Eskişehir'de doğmuştur. Aydan Taş, 39 yaşındadır ve Eskişehirlidir. Memleketi olan Eskişehir'de üniversite hayatına başlayan Aydan Taş, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat bölümü okumuştur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünün ardından  Karadeniz Teknik Üniversi’nde eğitim almıştır.2005 yılından beri BKM ekibinde yer alan ve pek çok başarılı oyuna, filme dahil olan Aydan Taş, Sadakatsiz dizisinde Didem karakterine hayat verecektir. Yine Kanal D'de yayınlanan Burcu Biricik ve Birkan Sokullu'nun başrollerinde yer aldığı Hayat Şarkısı dizisinde Nilay karakterine hayat veren Aydan Taş, bekardır. Aydan Taş 39 yaşında olmasına rağmen minyon olduğu için oldukça genç görünmektedir. Aydan Taş 1.69 cm boyunda, 53 kilodur.

Aydan Taş Rol Aldığı Diziler

Hercai (2019)

Hayat Şarkısı (2016 - Nilay)

Tatlı Küçük Yalancılar (2015 - Deli Kadın)

Karadayı (2014 - Aysel)

Yalan Dünya (2013 - Konuk)

Krem (2012-2013 / Fadik)

Aşağı Yukarı Yemişliler (2011 - Aysun)

Çok Güzel Hareketler Bunlar (2008-2011)

Sınıf (2008)

Bebeğim (2006)

Bir Demet Tiyatro (1995)