Sadakatsiz Dizisi Konusu, Oyuncuları ve Yeni Katılan Oyuncular

İddialı bir kadroya sahip olan dizi bu nedenle her geçen gün daha fazla takipçiye ulaşmayı başarıyor. Sadakatsiz dizisi hakkında merak edilenler şu şekilde sıralanmakta olup, dizinin oyuncularını ve konusunu öğrenmek isteyenlerin detayları okuması yeterl

Genel 03.03.2021 - 19:40 04.05.2021 - 04:21 İlan35
İddialı bir kadroya sahip olan dizi bu nedenle her geçen gün daha fazla takipçiye ulaşmayı başarıyor. Sadakatsiz dizisi hakkında merak edilenler şu şekilde sıralanmakta olup, dizinin oyuncularını ve konusunu öğrenmek isteyenlerin detayları okuması yeterlidir:

Sadakatsiz Konusu


Sadakatsiz dizisi konusuyla emsallerinden çok daha farklı bir yapıya sahip olup, özellikle bu alanda farklı bir yapım izlemek isteyenler için tavsiye ediliyor.  Dizide Asya adındaki bir doktorun başına gelen olaylar anlatılıyor. Asya başarılı bir doktor olup, eşi ve çocuğuyla iyi bir hayat sürmektedir. Her daim mutlu gözüken çiftin arası bir olaydan sonra tamamen bozulur. Asya’nın aldatıldığını öğrendikten sonra her şey alt üst olacaktır. Olayın diğer yüzünde ise arkadaşları vardır. Asya hem kocası hem de arkadaşları tarafından aldatılmanın acısını yaşar. Ancak intikamı oldukça ağır olacaktır. Asya boşanarak bundan sonra oğluyla birlikte yaşamak ister. Ama işler onun sandığı kadar kolay şekilde gitmeyecektir. Sadakatsiz konusu bu şekilde olurken dizide Asya’nın mücadelesi ele alınıyor. Özellikle onun çevresiyle ilişkisi ve intikam alma çabaları görülmeye değer olarak tanımlanıyor. Sadakatsiz dizisi hakkında diğer merak edilen noktalar arasında ise dizinin oyuncu kadrosu bulunur. Oyuncu kadrosunda da birbirinden ünlü isimler bulunuyor. Dizinin oyuncu kadrosu her geçen gün güçlendirirken, diziye önümüzdeki zamanlarda başka isimlerinde dahil olacağı konuşulan konular arasına giriş yaptı.

Sadakatsiz Oyuncuları


Sadakatsiz oyuncuları arasında Cansu Dere, Melis Sezen, Caner Cindoruk, Alp Akar, Emir Tarık Tekin, Gözde Seda Altuner ve Burak Sergen yer alıyor. Zengin oyuncu kadrosuyla ilgileri üzerine çeken yapıma her geçen zaman yeni oyuncular dahil oluyor. Diziye en son konuk oyuncu olarak Cemal Hünal katılmıştı. Cemal Hünal’ın dizide birkaç bölüm Sinan karakterine hayat vereceği tahmin edilen durumlar arasında. Dizideki Sinan karakteri Asya’nın üniversiteden en iyi arkadaşlarından biri. Yediği içtiği ayrı gitmeyen bu ikili yıllar sonra yeniden karşılaşacak. Sinan, üniversitede kalbinin sesini dinleyip tıp fakültesinden ayrılarak fotoğrafçı olur. İkili arasında yaşanacak gelişmeler seyirciler tarafından şimdiden merak konusu haline geldi. Özellikle son bölümde Volkan’ın kıskançlıkları bölüme damgasını vururken, gelecek bölümde Volkan, Asya ve Sinan arasındaki olaylar merak ediliyor.

Dizinin kadrosu bu şekilde olurken, Sadakatsiz’in her Çarşamba saat 20’de Kanal D ekranlarında yayınlandığını belirtmekte fayda var. Diziye dair son gelişmelerden haberdar olmak ve dizinin tanıtımlarını takip etmek için Sadakatsiz dizisinin Youtube kanalını ziyaret etmek gerekiyor. Aynı zamanda Kanal D’nin resmi internet sitesi üzerinden de diziye dair merak edilen tüm içeriklere erişim sağlanabilir. Özellikle yapıma dair tüm gelişmelerden habersiz kalmamak için bu siteyi düzenli olarak ziyaret etmekte fayda var. Ayrıca sitede yer alan arşiv seçeneğiyle son bölümlere de erişim sağlayabilir bu sayede gelişmelerden habersiz kalmadan diziyi takip edebilirsiniz. Sadakatsiz dizisi hakkındaki detaylar bu şekilde sıralanırken dizi bu hafta sürpriz bir bölümle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yine seyircileri ekran başına kilitleyecek yapımda önceki bölümden kalan soru işaretleri cevaplanacak gibi gözüküyor. Son bölüm heyecan verici bir şekilde sona erdiğinden dolayı yeni bölüme dair meraklar arttı. Bu bölümü kaçırmamak için yayın saatinde ekran başında olmakta fayda var.

 

 

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@