Sadakatsiz hayranlarına kötü haber! Sevilen oyuncu dizinin kadrosundan ayrılıyor..

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu ve  Doctor Foster adlı diziden uyarlanan Sadakatsiz'in ikinci sezonunu yarın akşam başlayacak.( 29 Eylül Çarşamba)

İlk sezonunda ekranlarda fırtına gibi esen dizinin yeni sezonu heyecanla beklenirken diziden kötü bir haber geldi. Başrolünde Caner Cindoruk, Cansu Dere ,Melis Sezen ve birçok başarılı ismin yer aldığı Sadakatsiz dizisinde kadrodan sevilen bir oyuncunun ayrıldığı öğrenildi.

Turgay gidiyor Aras geliyor!

kenan-ece

Turgay, karakterini canlandıran Kenan Ece kadrodan ayrılıyor. Kenan Ece'nin ayrılması ile beraber ise diziye Aras karakteri ile Berkay Ateş dahil oluyor.

Kasaba Doktoru Neden Final Yapıyor? Finalde Neler Olacak? "Sezon Finali mi?" Sorusuna Açıklama Geldi! Kasaba Doktoru Neden Final Yapıyor? Finalde Neler Olacak? "Sezon Finali mi?" Sorusuna Açıklama Geldi!

Sadakatsiz'in son bölümünde Asya'nın arabasını süratle kullanan ve deliye dönen Derin uçurumun kenarında durmuştu.Sallanan araçta iki kadının bekleyişi ile nefesleri kesen bir sahne ile sezon finali yapan dizinin yeni sezon ilk fragman yayımlandı. Berkay Ateş göründü. Bu sezon Sadakatsiz'de yakışıklı oyuncu Berkay Ateş rüzgarı esecek. 

berkay-ates

Yeni bölümde Derin, tekerlekli sandalyeyle yaşamına devam etmektedir ve yaşadıkları için Asya'yı suçlamaktadır.Asya, İstanbul'a taşınmıştır. Bahar'ın düğünü için yola çıkan Asya,trafik kazası yapar. Aras ile çarpışır. Bu çarpışma sonrasında Aras'a ilk müdahaleyi Asya tarafından yapılır. Böylelikle ikili tanışmış olur ve Aras, Asya'nın hayatına girer.

Sadakatsiz 29 Eylül Çarşamba Kanal D'de..