Sadakatsiz Aras diziden ayrılıyor mu? Berkay Ateş, Sadakatsiz dizisinden ayrılacak mı? Sezon sonunda final yapacağı iddia edilen Sadakatsiz dizisi ile ilgili peş peşe Ayrılık haberleri gelmeye devam ediyor.

Sadakatsiz Aras ayrılıyor mu? Berkay Ateş Sadakatsiz’den ayrılacak mı? Kanal D'de çarşamba Akşamları yayınlanan ve özellikle ilk sezonu ile ekranlarda fırtına gibi Esen Sadakatsiz dizisi bu sezon reytinglerde aradığı başarıyı yakalayamadı. Özellikle çarşamba akşamı oğlum dizisinin reyting yarışına girmesi ile beraber Sadakatsiz giderek geri düşmeye başladı. İzleyicilerde Sadakatsiz de konunun sürekli tekrar etmesinden bir hayli şikayetçi. Bu gelişmelerin ardından peş peşe Sadakatsiz dizisinden Ayrılık haberleri de gelmeye başladı. Son olarak usta oyuncu Burak Sergen diziden Ayrılık kararı aldı. Ancak Yaprak Dökümü bitmedi. Şimdi de dizide Aras karakterine hayat veren Berkay Ateş'in Sadakatsiz’den ayrılacağı öne sürüldü. Peki, Berkay Ateş Sadakatsiz dizisinden ayrılacak mı? Sadakatsiz Aras diziden ayrılıyor mu?

Kanal D'de Med yapım imzası ile ilk bölümü 7 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan Sadakatsiz dizisi büyük yankı uyandırmıştı. Uyarlama dizi olarak ekranlara gelen Sadakatsiz zaman zaman senaryonun tıkanması nedeniyle eleştirilerin odağında olsa da hala en çok izlenen diziler arasında yer alıyor. Ancak özellikle son haftalarda Sadakatsiz dizisinde adeta Yaprak Dökümü yaşanıyor. Son olarak usta oyuncu Burak Sergen'in Ayrılık kararı alması sonrasında yeni bir ayrılık haberi daha geldi. Diziye bu sezon katılan ve Aras karakterine hayat veren Berkay ateşinde ayrılacağı öne sürüldü. Peki, Sadakatsiz Aras diziden ayrılıyor mu? Sadakatsiz Berkay Ateş ayrılacak mı?

sadakatsiz-dizisinde-bir-ayrilik-haberi-daha-berkay-ates-sadakatsizden-ayriliyor-mu-3

Sadakatsiz Aras diziden ayrılıyor mu?

Sadakatsiz yeni bölümde Haluk güçlü hayatını kaybetti. Ancak Aras’ın başına iş açtıktan sonra öldü ve Aras Hala aklanamadı. Asya ile doludizgin bir aşk yaşayan Aras yaşadığı bu karmaşıklığın içerisinden çıkmak için elinden geleni yapıyor. Ancak her şeye rağmen Bazı konuların üzerine kalmasından şikayetçi ve artık bu şehirde durmak istemediğini söylüyor. Ayrıca dizide Tekirdağ'a içinde Haluk’u öldüren kişinin Aras olduğu iddiaları da yayılmaya devam ediyor.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Berkay Ateş Sadakatsiz’den ayrılacak mı?

Bütün bu gelişmeler sonrasında ekran başında izleyenler Berkay Ateş Sadakatsiz dizisinden ayrılacak mı sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Henüz senaryo ile ilgili detaylar ortaya çıkmasa da Berkay Ateş'in Diziye devam edeceği öğrenildi. İlerleyen bölümlerde Gönül Güçlü ve Volkan Birlik olacak Aras’ı göndermek için ellerinden geleni yapacaklar.