Kanal D'nin başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un yer aldığı Sadakatsiz dizisinde ayrılık yaşanacak. Doctor Foster dizisinden uyarlanan ve reytinglerde büyük başarı gösterince uzatılma kararı alan dizinin gelecek bölümlerin şekillenmesi belli old

Ev Sahiplerine Yeni Düzenleme: Kira Gelirleri 21.000 TL Sınırıyla Kontrol Altına Alınıyor! Ev Sahiplerine Yeni Düzenleme: Kira Gelirleri 21.000 TL Sınırıyla Kontrol Altına Alınıyor!
Kanal D'nin başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un yer aldığı Sadakatsiz dizisinde ayrılık yaşanacak. Doctor Foster dizisinden uyarlanan ve reytinglerde büyük başarı gösterince uzatılma kararı alan dizinin gelecek bölümlerin şekillenmesi belli oldu. Ali diziye veda edecek. Aysa ve Volkan, Ali'nin peşinde yeni bir savaşa başlayacak.

BBC'nin 10 bölümlük Doctor Foster dizisinden uyarlanan ve tanıtımları dahil izlenme rekorları kıran Sadakatsiz dizisinden ayrılık haberi geldi. Dizide Asya ve Volkan'ın arada kalmış oğulları Ali karakterine hayat veren Alp Akar veda edecek. Sadakatsiz dizisinde son 2 bölümdür Ali'nin ön planda olduğu bölümlerin sinyalleri verilmişti.

Sadakatsiz dizisinin geçtiğimiz bölümlerde Ali anne ve babasının ayrılması sonrası bir psikolojik rahatsızlık olan halk arasında çalma hastalığı olan kleptomaniye yakalanmıştı. Selen'in Ali'nin arkadaşlarının eşyalarını çaldığını anlaması üzere Ali okuldan kaçmış, Asya ve Volkan oğulları Ali'yi aramak için polise başvurmuştu.

SENARYO ALİ'NİN KAYBI İLE SÜRECEK! 

Yeni Sadakatsiz fragmanında da Asya, Ali'nin arkadaşlarının eşyalarını çaldığını öğretmenine söylemesi üzerine Ali'nin arkadaşları durumu öğrenir ve Ali annesinin kendisini rezil ettiğini düşünür ve babası ve Derin ile yaşamak istediğini söyler. Yani seyirciler yine Ali odaklı bir bölüm izleyecek. Ancak Ali'yi sevmeyenlere müjde var.

Sadakatsiz dizisinin uyarlandığı Doctor Foster dizisi orjinalinde 10 bölüm. Ancak reytinglerin oldukça iyi olması sonrası Kanal D ve yapımcıları kaçınılmaz olarak diziyi uzatma kararı verdi. Dizinin uzatılacağı senaryosu da şekillendi. Buna göre orjinalinde Ali'nin ortadan kaybolması ile biten Doctor Foster dizisi Türkiye'de Ali'nin ortadan kaybolması sonrası yaşanacakları ele alacak. Yani ilerleyen bölümlerde Ali dizide bir süre görünmeyecek.

SADAKATSİZ ALİ KİMDİR?

Sadakatsiz dizisinde Ali karakterine hayat veren Alp Akar 27 Şubat 2006 İstanbul doğumludur. Alp Akar, Geniş Aile, Umutsuz Ev Kadınları, Bizim Aile gibi pek çok dizide yer almış ilk oyunculuk deneyimini ise Canım Ailem dizisinde yaşamıştır. Çıkışını ise Bizim Aile dizisiyle yapmıştır.

Rol aldığı yapımlar:

Sadakatsiz

Doğduğun Ev Kaderindir

Payitaht Abdülhamid

Bizim Hikaye

Berzah: Cin Alemi

Vatanım Sensin

Çifte Saadet

Güldüy Güldüy

Kertenkele

Ekonomi Tıkırında

Arka Sokaklar

Vicdan

Hayat Dediğin

Umutsuz Ev Kadınları

Geniş Aile

Ezel

Canım Ailem