Kanal D ekranlarında her hafta Çarşamba günü izleyicisi ile buluşan ve izlenme rekorları kıran dizi hakkında şok açıklamalar geldi. Sadakatsiz dizisinin sevilen oyuncusu şok olay ile ilgili açıklama yaptı.

Burak Deniz Adana'yı Karıştırdı! Mahkemelik Oldu! Emre Yusufi Kimdir? Nilperi Şahinkaya Kararını Verdi! Burak Deniz Adana'yı Karıştırdı! Mahkemelik Oldu! Emre Yusufi Kimdir? Nilperi Şahinkaya Kararını Verdi!
Kanal D ekranlarında her hafta Çarşamba günü izleyicisi ile buluşan ve izlenme rekorları kıran dizi hakkında şok açıklamalar geldi. Sadakatsiz dizisinin sevilen oyuncusu şok olay ile ilgili açıklama yaptı. Reyting rekortmeni dizinin başrollerinde güzelliği ve oyunculuğu ile izleyiciden tam not almayı başaran Cansu Dere ve dizide canlandırdığı Volkan karakteri ile Caner Cindoruk yer alıyor. Dizide Cansu Dere ve Caner Cindoruk'a güzelliği ile izleyenleri etkileyen Melis Sezen yer alıyor. Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'den taciz şoku geldi. Dizide Derin karakterine hayat veren ünlü sanatçı Melis Sezen, tacize uğradığını itiraf etti. Peki, Sadakatsiz dizisinde yaşanan taciz olayı ne ? Kim tacize uğradı ? Melis Sezen'i kim taciz etti ? Melis Sezen kimdir ?

Sadakatsiz Dizisinde Taciz Şoku

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'de yer alan başarılı oyuncu Melis Sezen, geçtiğimiz günlerde ünlü bir derginin kapağına çıktı. Melis Sezen, Re Touch Mag dergisinin kapak kızı oldu. Re Touch Mag dergisinin Şubat ayı sayısında yer alan ünlü oyuncu Melis Sezen pek çok soruya da samimi cevap verdi. Melis Sezen'e sorulan taciz sorularını ise samimiyet ile yanıtladı. Popüler oyuncu Melis Sezen, Sadakatsiz dizisinde yer almaktan çok mutlu olduğunu ve sette çok eğlendiklerini söyledi. Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Derin karakterini çok sevdiğini ve bu karakterin ona çok şey kattığını da dile getirdi. Ünlü oyuncu Melis Sezen, set arkadaşları ile arasının çok iyi olduğunu da ekledi. Melis Sezen'e sorulan takipçi ve hayran sorularına ise beklenmedik bir yanıt geldi. Sadakatsiz'in Derin'i daha önce tacize uğradığını ve bu taciz olayından çok kötü etkilendiğini dile getirdi. Melis Sezen'e taciz ile ilgili sorulan sorulara, samimiyet ile cevap verdi. Melis Sezen, dizide ne kadar soğuk ve asabi biri gibi görünse de yüzünden o samimiyeti takipçileri alıyor. Bu sıcakkanlı hallerinin, samimi tavırlarının ve içtenliğinin bazen olumsuz şeylere yol açtığını ve keyfini kaçırdığını söyledi. Melis Sezen yaşadığı taciz olayı ile ilgili şu sözleri söyledi: "Bazen sıcakkanlı olmak yanlış anlaşılabiliyor. İnsanlar doğal olan hareketinizin arkasında başka anlamlar aramaya çalışabiliyor. Bir de sizi suçluyorlar, kafalarında yarattıkları bambaşka senaryolar yüzünden. Bu resmen psikolojik taciz, kabul edilemez. Bu seviyedekiyle iletişimimi derhal keserim." diyerek sorulara cevap vermiş oldu.Melis Sezen Kimdir ?

Melis Sezen şimdilerde Kanal D'de yayınlanan ve her bölümü büyük bir heyecan ile beklenen Sadakatsiz dizisinde yer alıyor. Soluksuz izlenen Sadakatsiz dizisinde Derin karakterine hayat veriyor. Canlandırdığı Derin karakterine izleyenler çok gıcık olsa da Derin'in güzelliği çok beğeni topluyor. Dizide büyük eleştiri alan karakter olan Volkan'ın eskiden sevgilisi şimdi ise karısı rolünü oynuyor. Peki, Melis Sezen kimdir ?

Melis Sezen, 2 Ocak 1997 yılında İstanbul'da doğmuştur. 24 yaşında olan Melis Sezen, ilk olarak Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Sezen karakterine hayat vermiştir. Melis Sezen'in ilk başrol oyuncusu olduğu dizisi ise Leke adlı dizidir. Melis Sezen genç yaşına rağmen oldukça başarılı ve deneyim sahibidir. Melis Sözen, Koç Üniversitesi’nde Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nde eğitimi almaktadır. Hem akademik kariyerinde hem de iş hayatında oldukça başarılı bir isimdir. Melis Sezen'in boyu 169'dur ve kilosu 54'tür.Melis Sezen'in Yer Aldığı Diziler

  • 2020 – Sadakatsiz (Derin) (TV Dizisi)

  • 2020 – Ya İstiklal Ya Ölüm (Nazan) (TV Dizisi)

  • 2019 – Leke (Yasemin) (TV Dizisi)

  • 2019 – Mucize 2 (Sinema Filmi)

  • 2018 – Şampiyon (Esra) (Sinema Filmi)

  • 2018 – Tilki Yuvası (Sinema Filmi)

  • 2018 – Dünya Hali (Sinema Filmi)

  • 2017 – Siyah İnci (Ebru) (TV Dizisi)

  • 2016 Hayat Bazen Tatlıdır (Asya) (TV Dizisi)