Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Sadakatsiz’in final kararı açıklandı. Dizinin başrol oyuncusu Caner Cindoruk 10 bölüm sonra ekranlara veda edeceklerini duyurdu.

Kanal D ekranlarında Doktor Foster uyarlaması olarak yayınlanan ve 2 sezondan bu yana ilgiyle takip edilen dizi Sadakatsiz için final iddiaları Geçtiğimiz günlerde gündeme gelmişti. Bu sezon bir türlü reytinglerde istediği başarıyı yakalayamayan sık sık kendini tekrar ettiği eleştirilerine maruz kalan dizi final yapacak. Dizinin başrol oyuncularından Caner Cindoruk 10 bölüm sonra ekranlara veda edeceklerini duyurdu.

Final kararı kesinleşti

Başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk gibi isimlerin paylaştığı bu sezon kadroya katılan isimlerle daha da güçlenen Sadakatsiz dizisi hakkında Geçtiğimiz günlerde final iddiaları gündeme gelmişti. Dizinin yeni sezonunda istediği başarıyı elde edemediği ve sık sık senaryo tekrarı nedeniyle de eleştirilere maruz kaldığı biliniyordu. Sadakatsiz’in final yapacağı yönündeki iddialar sosyal medyada dolaşsa da bu konuda yapımcıdan ya da kanaldan herhangi bir açıklama gelmemişti. Beklenen haberi dizinin başrol oyuncularından Caner Cindoruk verdi.

Gözden kaçırmayın

Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 kim elendi, kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 puanları Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 kim elendi, kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 puanları

10 bölüm sonra veda edecek

Kanal D'de her hafta çarşamba Akşamları ekranlara gelen ve yabancı dizi uyarlaması olan Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncusu Caner Cindoruk ekranlara veda edecekleri tarihi duyurdu. Başarılı oyuncu yaptığı açıklamada senaryonun tıkanması ve düşük reytingler nedeniyle 10 bölüm sonra dizinin final yapacağını bildirdi.