Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in başrollerini paylaştığı Sadakatsiz dizisinden üzücü Haber geldi. Sadakatsiz 9 Mart Çarşamba yeni bölüm ekrana gelmeyecek. Peki, Sadakatsiz dizisi bu hafta neden yok? 9 Mart Sadakatsiz neden yayınlanmıyor?

Kanal D'de her hafta çarşamba Akşamları yayınlanan ve başrollerini Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk’un paylaştığı Sadakatsiz dizisinden izleyicilere kötü haber geldi. 9 Mart Çarşamba Sadakatsiz 52 bölüm yayın akışı listesinden çıkarıldı. Peki, Sadakatsiz dizisi bu hafta neden yok? 9 Mart Sadakatsiz neden yayınlanmıyor? Sadakatsiz dizisi ile ilgili merak edilenler haberimizde…

Kanal D ekranlarında çarşamba günü yayınlanan Med Yapım imzalı Sadakatsiz dizisinden bu hafta için kötü haber geldi. Sadakatsiz dizisi bu hafta yayına sağlık arası verecek. Caner Cindoruk, Cansu Dere ve Melis Sezen gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizinin yeni bölümü bu hafta ekrana gelmeyecek. Peki, Sadakatsiz 9 Mart Çarşamba neden yok?

Sadakatsiz dizisi 9 Mart Çarşamba yeni bölüm neden yok?

Doctor Foster isimli diziden uyarlama olan ve Kanal D ekranlarında fırtına gibi Esen Sadakatsiz dizisi 9 Mart Çarşamba yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek. Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis ezan gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizinin bu hafta sağlık arası verileceği öğrenildi. Sadakatsiz 52. bölüm Kanal D 9 Mart 2022 yayın akışından da çıkarıldı. Dizi setinde görülen koronavirüs vakaları nedeniyle bu hafta ekrana gelmeyecek olan Sadakatsiz dizisi Gelecek hafta kaldığı yerden devam edecek.

sadakatsiz-dizisinden-uzen-haber-bu-hafta-yayinlanmayacak-2

TRT Dizinin Fişini Çekti! Final Tarihi Resmen Açıklandı! TRT Dizinin Fişini Çekti! Final Tarihi Resmen Açıklandı!

Sezon sonunda ekranlara veda edecek

Diğer yandan Sadakatsiz final iddiaları da geçtiğimiz günlerde gündeme gelmişti. Sevilen diziyi yakından takip eden izleyiciler Sadakatsiz final mi yapıyor final yapacak mı gibi soruların yanıtını araştırırken dizinin başrol oyuncularından Caner Cindoruk dizi ile ilgili üzücü haberi doyurdu. Sadakatsiz dizisi sezon sonunda yani 10 bölüm sonra final yaparak ekranlara veda edecek. Son dönemlerde senaryo tekrarı yaptığı gerekçesiyle eleştirilerin odağında olan Sadakatsiz dizisinden usta oyuncu Burak Sergen ve hemen ardından da Berkay Ateş ayrılmıştı.