Uzun zamandır hazırlıkları devam eden, başrolünde Uğur Güneş'in yer aldığı Kanunsuz Topraklar'ın yayın tarihi belli oldu. Sadakatsiz'in günü olan çarşamba akşamları yayınlanacak!

Çarşamba akşamlarının reyting savaşına bir dizi daha ekleniyor. Kanal D'de Sadakatsiz, Atv'de Kuruluş Osman'ın yer aldığı çarşamba akşamına Fox Tv'de başlayacak olan Kanunsuz Topraklar'da ekleniyor.

Gold Film imzalı,  Zülküf Yücel’in senaryosunu yazdığı ve yönetmen koltuğunda Faruk Teber'in oturduğu Kanunsuz Topraklar dizisi;  FOX TV ekranlarında  yayın hayatına başlamak için gün sayıyor. Zonguldak ve İstanbul'da çekimleri devam eden Kanunsuz Topraklar'ın 1. bölümünden fragman yayınlanarak, yayın tarihi belli oldu.

Uğur Güneş, Necip Memili ve Esra Bilgiç'in başrolünde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda ise Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik , Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkazan gibi birbirinden başarılı isimler yer aldığı Kanunsuz Topraklar ilk bölümüyle 29 Eylül Çarşamba akşamı seyirci karşısına çıkacak.

Uğur Güneş’in bir maden işçisi olan Davut’a hayat vereceği dizide ;  Zonguldak’ta kömür madeni işleterek zengin olan Malik Bey’in kızı Gülfem ile Malik Bey’in madeninde işçi olarak çalışan Davut’un arasındaki imkansız aşk anlatılacak.

‘Duy Beni’ Yapımı İle Gençlik Dizilerine Bir Yenisi Ekleniyor! ‘Duy Beni’ Yapımı İle Gençlik Dizilerine Bir Yenisi Ekleniyor!

Dizinin hazırlıkları hızla devam ederken, farklı konusu ve kadrosu ile şimdiden dikkatleri çekmeye başlayan dizinin Sadakatsiz ve Kuruluş Osman'ı nasıl etkileyeceği ise merak konusu oldu. Çarşamba akşamlarının yoğunluğunda zirvenin sahibi kim olacak? Reyting sonuçları açıklandığında paylaşacağız..