Sadakatsiz dizisine sürpriz transfer! Yer yerinden oynayacak!

Sadakatsiz dizisine bomba transfer! Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisine sürpriz konuk geliyor! Sadakatsiz dizisine Yaprak Dökümü dizisinden transfer!

Dizi Haberleri 14.05.2021 - 23:13 14.05.2021 - 23:15 Berkay Keskin

Her hafta çarşamba günü reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisine bomba isim geliyor! Yayınlandığı çarşamba akşamları reyting rekorları kıran Sadakatsiz yoluna tam gaz devam ediyor! Burak Sergen setlere dönmemesiyle dizi değişiyor!

Sadakatsiz bomba konuk!

Yayınlandığı çarşamba akşamları reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisine sürpriz oyuncu geliyor. Bir dönem Yaprak Dökümü dizisiyle reyting rekorları kıran ünlü isim Sadakatsiz dizisine konuk olacak. Burak Sergen sonrası yeni bir hikaye geliyor!

Bennu Yıldırımlar Sadakatsiz dizisinde!

Ekranların en sevilen dizisi Sadakatsiz Bennu Yıldırımlar konuk oluyor. Tüm Türkiye'de en çok sevilen oyuncular arasında yer alan Bennu Yıldırımlar Sadakatsiz dizisinde rekor kıracak bir rolle geliyor. Rolün kalıp kalmayacağı Burak Sergen akıbetine göre değişiyor!

Sadakatsiz 29. bölüm fragmanı yayınlandı!

Sadakatsiz Derin sırrı ortaya çıkıyor!

Sadakatsiz 12 Mayıs çarşamba akşamı yayınlanacak bölümde Derin'in sırları ortaya çıkıyor. Dayısı dahil tüm emniyet Derin nasıl bir insan olduğunu anlıyor. Volkan terketmesiyle Derin bir şok yaşayacak ve yanlız yaşayacak.

Asya Volkan aşkı başlayacak!

Sadakatsiz sezon finali az bir süre daha Asya ve Volkan aşkı başlayacak. Ancak Bennu Yıldırımlar dahil olduğu karakter öyle bir şey yapacak Asya ve Volkan tam Sadakatsiz dönemi başlayacak.

Sadakatsiz dizisi hayranları Burak Sergen ne zaman döneceğini de merak ediyor. İlk gelen bilgilere göre Burak Sergen 2. sezon itibariyle diziye katılacak bu sezon sete çıkmayacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@