Sadakatsiz izleyicileri kazan kaldırdı! 'Derin'e iyilik falan yaramıyor'

Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı Sadakatsiz bu hafta 28. bölümüyle ekranlara gelecek. Faruk ve Nazan'ın elinden sağ salim kurtulan Asya ile Derin, yeni bölüm tanıtımından anladığımız kadarıyla polise ifade verdi. Ancak

Dizi Haberleri 02.05.2021 - 02:25 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz 5 Mayıs Çarşamba akşamı 28. bölümüyle ekranlara gelecek. Faruk ve Nazan'ın kaçırdığı Asya ile Derin, Volkan'ın Nazan'ın peşine takılmasıyla bulundu. Ancak polislerin kendilerini bulduğunu bilmeyen Derin ve Asya kaçmaya çalışırken çıkan arbedede Asya omzundan vuruldu. Herkes heyecanla Sadakatsiz yeni bölüm tanıtımını beklemeye başladı. Dün yayınlanan Sadakatsiz 28. bölüm fragmanında; Derin ve Asya'nın sağ salim evlerine döndükten sonra Volkan'ın karısına boşanacaklarını söylemesi onu çıldırttı. Devam eden soruşturma kapsamında ifade veren Derin ise kaçırılmasını Asya'nın istediğini ima etti. Tanıtımı izleyenler Derin'in bu davranışlarına bir hayli sinirlendi. Hal böyle olunca Derin'in yaptıklarına sosyal medyadan yorum yağdı. İşte detaylar...

Sadakatsiz son bölümde neler oldu?

Sadakatsiz'de geçtiğimiz hafta Faruk ve eşinden şüphelenen polis onların evine baskın düzenlerken; Asya da kaçırıldı. derin'in yanında gözlerini açan Asya, psikolojik sıkıntıları olan hastasının elinden kurtulmak için plan yapmaya çalışıyordu. Bu arada Asya ve Derin birbiriyle yüzleşti. Günün sonunda Nazan'ın yaptığı hata nedeniyle polisler, onları buldu. Ancak bundan habersiz olan Asya ile Derin, kurtulmaya çabalarken arbede çıktı. Bölümün sonunda da Asya vuruldu. Yaşananların ardından herkes Sadakatsiz 28. bölüm fragmanını beklemeye başladı. 

Sadakatsiz 28. bölüm fragmanı yayınlandı

Ancak yeni bölüm tanıtımda Derin'in tavırları izleyenleri çıldırttı. Kızının planını öğrenen Gönül, onu kendine getirmeye çalışırken;  Derin, boşanmak isteyen Volkan'a Asya'ya gitmesini izin vermeyeceğini söyledi. Devam eden soruşturma için polise ifade vermeye giden Derin bu uğurda kendisini kurtarmaya çalışan Asya'yı harcadı. Asya'nın kaçırılmadığını hatta bu olayı planladığını söyledi. Bu durum Sadakatsiz izleyicilerini çıldırttı.

Derin çıldırttı!

Derin'in kendisine yardım eden bir kadını bu kadar kolay harcalayabilmesine ve Volkan'a olan takıntısına artık tahammül edemeyen izleyiciler Sadakatsiz 28. bölüm fragmanına yorum yağdırdı.

Birçok izleyici, Derin için;  'Derin'e iyilik falan yaramıyor', 'Bunun adı aşk değil Derin bunun adı saplantı', 'Derin yaptıklarıyla "can çıkar, huy çıkmaz" atasözünü tekrar doğrulamış oldu', 'Derin, Volkan diye diye kafayı yedi', 'Bu derin ne kadar nankör' gibi yorumlar yaptı. Öte yandan Derin bundan sonra ne yapacak? Asya masumiyetini ispatlayabilecek mi? gibi detaylar da akıllarda soru işareti yarattı.

Asya masum olduğunu ispatlayabilecek mi? Derin neler yapacak

Sadakatsiz yeni bölüm tanıtımından anladığımız kadarıyla yaşadıklarından akıllanmayan Derin daha türlü türlü planlarla Volkan'ı yanında tutmaya ve Asya'yı alt etmek için uğraşmaya devam edecek. Ancak Gönül'ün kızına olan kızgınlığı Asya'ya yardım edebileceği ihtimallerini de izleyenlere düşündürdü. Çünkü eğer Gönül, Derin'in planından kardeşi Melih'e bahsederse, Asya'nın hiç böyle bir hamle yapmayacağını ortaya çıkaracaktır. Tabii bu ihtimal gerçekleşmese bile Asya'nın suçsuzluğu önümüzdeki bölümlerde bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Sadakatsiz Derin ölecek mi?

Tabi Sadakatsiz dizisinin uyarlandığı Dr. Foster dizisinin orijinal versiyonunda Kate yani Derin, yaşadığı psikolojik çöküntüye daha fazla dayanamayıp intihar ediyor. Derin'in pek de sağlıklı düşünemediğini göz önünde bulundurursak belki de sezon finalinde Derin'in vedasını görebiliriz. Çünk önümüzdeki sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam edecek olan Sadakatsiz, mayıs ayı sonunda sezon finali yaparak yaz tatiline girecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@