Sadakatsiz Kim Öldü? Derin mi Asya Mı Ölecek?

Sadakatsiz dizisinde yeni sezonda Cansu Dere mi ayrılıyor yoksa Melis Sezen mi?

Dizi Haberleri 02.06.2021 - 23:25 02.06.2021 - 23:39 Ece Sahan

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz sezon finali bölümü ile ekranlara geldi! Sosyal medyada TT olan bölümün sonunda ölen kim olacak?

Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz dizisi son bölümünde olanlar oldu! Araba uçuruma yuvarlandı!

İzleyiciler bu bölüm olanları Derin'in gözünden izledi ve sosyal medya kullanıcıları bir erkek bir kızın yaşama sevincini nasıl alıp hayatını karartır görüyorsunuz yorumları yaptı. Volkan, Derin'i görür görmez neşeli hallerinden etkilenir ve peşini birakmaz ona evli olduğunu söylemez. Daha sonra ise karısı ile ayrılmak üzere olduğunu söyleyerek yalan söyler ve bu sırada karısı Asya'ya da aşk sözcükleri söyler. Daha sonra ise Derin'in den hevesini alan ve hayatını yaşama sevincini karartan Volkan, bu sefer de Asya'yi yeniden elde etmek için uğraşır.

Sadakatsiz dizisi sezon finali bölümü ile çok konuşulacak. Dizide Asya ve Derin uçurumdan düşmek üzere olan arabanın içinde Volkan'ın hayatlarını nasıl kararttıklarını anlatır. Derin kendisini kandıranın Volkan olduğunu Asya'ya anlatmak için gözünü karartır. 

Asya, Zeynep'in de kendisinin yaşadıklarını yaşamaması için Derin ile konuşmak ister. Derin'e yardım etmek isterken Derin'de Asya'ya Volkan'ın nasıl hayatını mahvettiğini anlatmak için onu Volkan ile ilk tanıştıkları yere Sapanca'ya götürmek ister. Ancak Volkan'ın Asya'yı aramasıyla çıldırır ve arabayı hızla sürer bu sırada Asya'da el frenini çeker ve araba uçurumdan denize düşmek üzere kalır. 

Ve bölüm sonunda araba uçurumdan denize düşer. Volkan ise tam o sırada gelir ve Asya diye bağırır. Ancak hem Derin hem de Asya denize yuvarlanmıştır. 

Peki şimdi ne olacak? Diziden ayrılan isim kim olacak? Sadakatsiz izleyicileri diziden Cansu Dere mi yoksa Melis Sezen mi ayrılacak diye merak içerisinde. Yoksa kimse ölmeyecek mi? 

Alınan duyumlara göre diziden bir ayrılık yaşanmayacak. Ancak şimdilik. Yeni sezon öncesi anlaşma sağlanamaması durumunda kendisine proje teklifleri yağan Melis Sezen diziden ayrılabilir. Cansu Dere'nin ise diziden ayrılması uzak bir ihtimal gibi görünüyor. Ancak bu da olmayacak bir ihtimal degil. Bakalım neler olacak?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@