Sadakatsiz Oyuncuları Hayran Bırakmaya Devam Ediyor! Bu Defa Melis Sezen Can Çekişen Hayvanları Görmezden Gelmedi!

Sadakatsiz dizisinin Derin'i Melis Sezen yol kenarında can çekişen bir sıpa, 2 eşek ve 1 atı görünce hemen durdu ve yardım çağırdı! 

Dizi Haberleri 11.05.2021 - 10:31 11.05.2021 - 10:33 Ece Sahan

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz oyuncuları kendilerine hayran bırakmaya devam ediyor.  Önce Cansu Dere şimdi Melis Sezen!

Doctor Foster dizisinden Sadakatsiz adıyla uyarlanan dizinin birbirinden başarılı ve kaliteli oyuncuları yine örnek davranışlar sergiledi. Bu defa dizinin Derin'i Melis Sezen gördükleri karşısında duyarsız kalamadı. 

Güzel ve başarılı oyuncu Zekeriyaköy’de 3 Mayıs gecesi dizi çekimine giderken yol kenarında yerde yatan bir sıpa gördü. Arabadan inip sıpanın yanına giden Melis Sezen, üyesi olduğu Hayvanları Koruma Kurtarma ve Yaşatma Derneği’ni (HAYKURDER) arayarak yardım istedi. Bunun üzerine HAYKURDER ve Yük Hayvanlarını Koruma ve Kurtarma Derneği hemen olay yerine intikal etti.

Çevrede yapılan incelemede 1 at ve biri yavru 2 eşeğin daha olduğu görüldü. Hayvanların tahmini 10 gün önce bölgeye terk edildiği belirlendi.

Yapılan sağlık kontorllerinde at ve eşekler bakımları yapılmak ve koruma altına alınmak üzere İBB’nin Kemerburgaz’da bulunan sahipsiz hayvan bakımevine nakledilirken, yaralı olan ve sağlık durumu kötü olan sıpa, Yük Hayvanlarını Koruma ve Kurtarma Derneği tarafından özel bir sağlık kuruluşuna sevk edildi.

Sol arka bacağında femur kırığı bulunan sıpa ameliyat edildi. Sıpanın sol bacağına 12 vida, 5 pin ve 1 plaka takıldı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@