Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı diziye yeni karakterler girerken; ayrılık haberleri de peş peşe gelmeye devam e

Çöp Adam Konusu Ne? Gerçekte Kim? Sonunda Ne Oluyor? Çöp Adam Konusu Ne? Gerçekte Kim? Sonunda Ne Oluyor?
Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı diziye yeni karakterler girerken; ayrılık haberleri de peş peşe gelmeye devam ediyor. Hatta Selçuk'la ilgili şaşırtıcı bir detay da ortaya çıktı. Peki Sadakatsiz Selçuk diziden çıkıcak mı?  Tarık Emir Tekin ne zaman ayrılıyor? İşte detaylar...

Her bölümüyle sosyal medyayı sallayan Sadakatsiz dizisine yeni isimler katıldı. Diziye son olarak Ali İl'in Melih komiser karakteri ile yapıma katılacağı duyurulmuştu. Melih karakteri, Gönül'ün kardeşi olarak yapıma geliyor ve birçok konuda da önemli değişimlere neden olacak. Öte yandan dizide bir veda yaşanacağı da ortaya çıktı.

İddialara göre Sadakatsiz dizisine çok yakında Selçuk'a hayat veren Tarık Emir Tekin, diziye yakında veda edecek. Oyunculuğu ile adından söz ettirmeyi başaran Tarık Emir Tekin, büyük takdir topladı. Ancak Selçuk'un Sadakatsiz dizisinin senaryosundaki miadı doldu. Bu nedenle Selçuk, Sadakatsiz'e veda mı ediyor? Tarık Emir Tekin diziden çıkacak mı?

Sadakatsiz Selçuk diziden ayrılacak mı?


Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu, köşe yazısında Selçuk karakterinin hikayeye veda edeceğini şu sözlerle duyurdu:


"Bunalımda... Haluk'un oğlu olduğu ortaya çıkan Selçuk (Taro Emir Tekin) bugüne kadar yaptıklarının hesabının altında eziliyor. Annesinin varlığı daha da dibe götürüyor onu. Duyumlar ve bilgiler Selçuk'un diziye veda edeceği yönünde."
Sadakatsiz Selçuk kimdir?Sadakatsiz dizisinde Selçuk Tekirdağ’da yaşayan bir ailenin istenmeyen bebeği olarak doğmuştur. Annesinin alkolik olması nedeniyle bebeği istememesi Selçuk’un zor bir çocukluk geçirmesine neden olmuştur. Aynı zamanda alkolik anne mahalle halkı tarafından da istenmeyen biridir.

Zaman geçer ve büyüyen Selçuk Nil’e aşık olur. Ancak bu aşk bir saplantı haline gelir. Selçuk müzikle ilgilenen içine kapanık bir çocuktur. Bu nedenle pasif agresif yapısı olan Selçuk öfke patlamaları yaşamamaktadır.

Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakterine Emir Tarık Tekin hayat veriyor. Aslında annesi ve babası da bir hayli ünlü olan Emir Tarık Tekin kimdir? Annesi babası kim? Kaç yaşında merak edildi.

Sadakatsiz'in Selçuk'u Emir Tarık Tekin kimin oğlu?

1997 yılında dünyaya gelen genç oyuncu Şevval Sam’ın Metin Tekin ile evliliğinden olan oğludur. Eğitimini Oxford Üniversite Drama Bölümü’nde alan oyuncu Amerika’da 3 yıl boyunca oyunculuk eğitimleri almıştır. Genç oyuncu daha önce Blue TV üzerinden yayınlanan Çıplak adlı dizide yer almıştı.