Sadakatsiz dizisinin Selçuk'u Tarık Emir Tekin verdiği röportajla gündeme geldi. Şevval Sam'ın oğlu Tarık Emir Tekin dizideki rolünden özel hayatına çarpıcı açıklamalar yaptı.

Sadakatsiz dizisinin Selçuk'u Tarık Emir Tekin verdiği röportajla gündeme geldi. Şevval Sam'ın oğlu Tarık Emir Tekin dizideki rolünden özel hayatına çarpıcı açıklamalar yaptı.

Kanal D'nin bu sezon fırtınalar estiren dizisi Sadakatsiz'in kuşkusuz en ilgi çeken ismi Selçuk karakteri oldu. Dizinin orjinalinde hikayesi bu kadar olmayan Selçuk karakteri  çok sevilince dizide rolü artmıştı. Tarık Emir Tekin diziyle birlikte özellikle genç kızlardan oluşan büyük bir hayran kitlesi yaratmıştı.

Tarık Emir Tekin geçtiğimiz günlerde annesi Şevval Sam ve anneannesi Leman Sam'ı yabancı sevgilisi Sofia ile ziyarete gitmişti. O görüntüler sosyal medyada çok konuşulmuştu. Tarık Emir Tekin sevgilisi ile ilgili sorulara "Annemle tanışıyorlar, henüz 23 yaşındayım hiç düşünmüyorum" demişti.

Şevval Sam ile eski futbolcu Metin Tekin'in oğlu olan Tarık Emir Tekin verdiği röportajda şu açıklamaları yaptı;

"HİKAYENİN İYİSİNİ ORTAYA ÇIKARMAK İÇİN KÖTÜYE İHTİYAÇ DUYULUYOR"

"Hayal kuran insanlar da beni tek bir tip rolün oyuncusu olarak düşünmez diye ümit ediyorum. Şimdiye kadar Selçuk ile ilgili hiç negatif tepki almadım. Bu hayat gibi, hayatta da dualite var. Hikayenin iyisini ortaya çıkarmak için bir de kötüye ihtiyaç duyuluyor. Ben o kötü fonksiyondayım."ANNEANNEMDEN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM"

Anneannemden birçok şey öğrendim. Dürüstlüğüne ve düşündüğünü söyleme haline çok saygı duyuyorum. Ağaçlara, hayvanlara karşı bende çok büyük şefkat ve farkındalık yaratmıştır. Ailem hep kendini bulmuş insanlardan oluşuyor. Anneannemin o sağlam duruşu her zaman beni çok etkiliyor.

Annemde anneannemin kızı.  Rolümde beğenip beğenmediği yerleri çok net söylüyor. Çocukluğumdan beri çok güzel müzikler dinletti bana. Chopin’le, Mozart’la, caz müzikle, rap’le tanıştırdılar beni. Çok iyidir aile ilişkilerimiz. Annemle babamın ilişkisi de, anneannemle babamın ilişkisi de çok tatlıdır.

"BABAM MUHTEŞEM BİR BABADIR"

Babamın aksine futbola ilgim hiç olmadı. Hiç anlamıyorum ve kabiliyetsizim. Ayaklardan ziyade eller konusunda biraz daha kabiliyetliyim. Ama koyu bir Beşiktaşlıyım. Yurtdışından arkadaşlarımla Beşiktaş Müzesi’ne gittik. Babamın müzedeki formasını görünce çok etkilenmiştim. Onun bir camia için ifade ettiklerini gördüğünüz zaman çok saygı ve onur duyuyorsunuz.

Her şeyden önce muhteşem bir babadır. Yargısızdır, demokrattır, çıkar için kendisini değiştirmez. Dürüsttür ve çok şefkatlidir. Babamın ikinci evliliğinden bir kardeşim de var. Hepimiz birbirimize aşığız."