Sadakatsiz Haluk'un Oğlu Selçuk mu? Oyuncu kadrosunun gücü ve senaryosunda ki başarı ile haftalık reytinglerde tavan yapan Sadakatsiz dizisi yeni bölümünde en çok konuşulacak isim kesinlikle ki Selçuk olacak Hicran ile seneler sonra karşı karşıya gelen Ha

Sadakatsiz Haluk'un Oğlu Selçuk mu? Oyuncu kadrosunun gücü ve senaryosunda ki başarı ile haftalık reytinglerde tavan yapan Sadakatsiz dizisi yeni bölümünde en çok konuşulacak isim kesinlikle ki Selçuk olacak Hicran ile seneler sonra karşı karşıya gelen Haluk, yeni bölümde başı derde girecek Selçuk'un açıklamaları sonrasında Haluk dahil herkes şok olacak. Peki Sadakatsiz Selçuk Haluk'un oğlu mu? Sadakatsiz Selçuk'un babası Haluk mu? gibi sorular bu akşam çok konuşulacak . Selçuk'un Haluk'un karşısına çıkması ile birlikte Sadakatsiz dizisinde bütün dengeler değişecek. Sadakatsiz son bölüme devamlı olarak Haluk'un Selçuk'un annesini istememesi ve ortada tehditlerin havada uçan bir bölüm olurken, yayınlanan Sadakatsiz 18. bölüm fragmanında ortaya çıkacak gerçek bu hafta ekranlarda olacak. Haluk'un karşısına dikilen Selçuk Sadakatsiz fragmanında öyle bir gerçeği açıklayacak ki...  Sadakatsiz dizisinin 18. bölümün tüm gerçeklerini tüm sürprizlerini sizlerle paylaşacağız.

Reytinglerde 1. olan bunu da geçtiğimiz haftalarda sağlayan Sadakatsiz dizisinde Selçuk'un babası kim sorusu çok merak ediliyor. Gönül Hanım'ın Volkan'ı neden tehdit etiği gerçekleri de bu akşam yayınlanacak olan Sadakatsiz son bölümde ortaya çıkacak. Selçuk2un annesi geçtiğimiz bölümde ortaya çıkmış ve herkes Selçuk'un babasının kim olduğunu merak etmişti.   Sadakatsiz  18. bölüm öncesinde yayınlanan fragmanda tüm gerçekler ortaya çıkı. Senarist bu bölümde de aynı Asya'nın Derin'in hamile olduğu sahne gibi herkes heyecanlandıracak sahnelere ortaklık ettirdi.

Volkan'ın Derin'i öldürüp öldürmediği sorusu tabiki de öldürmeyecek olarak karşımıza çıksa da  Gönül hanımla Derin'in kurduğu bir oyun olarak karşımıza çıkacak.

Selçuk'un babası kim?

Selçuk'un babası kim sorusu Sadakatsiz 18. bölüm izle side çok merakla sorulacak iken, Selçuk'un babası Haluk Bey olarak gözüküyor Ve  Selçuk'la Derin kardeş . Bu durumu ilk öğrenip bunu da kullanan kişi Asya olacak iken, kendisine şantaj yapıp haluk'u zorda bırakacak hamleler Sadakatsiz son bölümde yaşanacak.

Gönül Hanım şoke...

Asya'ya dünyanın lafını söyleyen ve eleştiren Gönül hanımın gerçekleri öğrenince ortaya çıkacak yüz ifadesi eminiz ki Asya tarafından çok merak ediliyor.  Kimseden korkmayan Cavidan ise gönülleri aslında fethetmeye başlıyor.