Sadakatsiz Senaryo Tıkandı! Final Bölümü Konuşulmaya Başlandı!

Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz dizisinde senaryo tıkandı! Bennu Yıldırımlar ve Cansu Dere mimiksizlik ve soğukluk uyumu gündem oldu.

Dizi Haberleri 20.05.2021 - 13:37 20.05.2021 - 13:38 Ece Sahan

İngiliz yapımı 10 bölümlük Doctor Foster dizisinden uyarlanan Sadakatsiz dizisinde reytingler yüksek gelince orjinal senaryonun bitmesiyle dizi uzatılarak devam etmeye karar almıştı. Ancak senaryo tıkandı!

Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un  başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz dizisi yüksek reytingler gelince orjinal senaryo uzatıldı. Ancak dizinin yeni senaryosu her ne kadar yine heyecanlı sahneler yaşatsa da dizinin daha nasıl uzayacağı merak konusu oldu.

BENNU YILDIRIMLAR VE CANSU DERE UYUMU GÜNDEM OLDU

Sadakatsiz dün yayınlanan son bölümde Asya'nın babasının annesini aldattığı kadın Asya karakteri dahil oludu. Bennu Yıldırımlar'ın Casnsu Dere ile mimiksizlik ve soğuk tutum yönünden oldukça benzemesi seyirci tarafından çok beğenildi. 

Sadakatsiz dizisi hiç kuşkusuz Cansu Dere hayranlığını yeniden arttırdı. Dizi özellikle Melis Sezen ve Göze Seda Altuner ise büyük bir şans getirdi ve büyük kitleler tarafından tanınmasına ve hayran olunmasına olanak sağladı.

Son bölüm son sahnede Derin iyice çığrından çıktı. Derin, Asya'nın aile geçmişini Ali'nin doğum günü partisinde herkese haykırdı. Asya ise bunun altında kalmayarak Derin'in hamileliğinin yalan olduğunu açıkladı. 

Peki şimdi ne olacak?

Derin'in artık diziye nasıl bir katkı sağlayacağı merak ediliyor. Zira Derin artık hastanelik bir vaka olarak kendini herkese gösterdi. Öyle ki annesi Gönül bile Derin'in bu hastalıklı halini artık kabul etti. Peki Derin şimdi kendini nasıl ciddiyete aldıracak.

Sadakatsiz dizisinin yeni bölümleri büyük merak uyandırıyor. Çünkü Derin karakterinin nasıl yeniden diziye entegre edileceği merak konusu oldu. Sezon finali yapması beklenen Sadakatsiz dizisinde büyük bir sürpriz beleniyor. Derin konusu ise büyük bir merak uyandırdıyor.     

Gelişmelerden Haberdar Olun

@