Sadakatsiz Sezon Finali Kahreden Ayrılık! Başrol Ölerek Diziden Çıkıyor

Sadakatsiz dizisinde şok ayrılık! Sadakatsiz dizisinde başrolün ölümü sezon finaline damga vuracak!

Dizi Haberleri 29.05.2021 - 23:16 29.05.2021 - 23:19 Berkay Keskin

Sadakatsiz dizisinde şok ayrılık! Sadakatsiz dizisinde başrolün ölümü sezon finaline damga vuracak!

Sadakatsiz dizisinde başrolün ayrılığı şok etkisi yaratacak! Sezonun en çok konuşulan dizisi Sadakatsiz'de bomba bir sezon finali geliyor. 

İngiliz yapımı BBC'nin Doctor Foster dizisinden uyarlanan Sadakatsiz dizisi 2 Haziran 2021 Çarşamba akşamı sezon finali ile ekranlara gelecek. Medyapım sürprizlerde dolu bomba bir sezon finali geleceğini açıklamıştı. Öyle de oldu!

Sadakatsiz dizisinde yaşanacak ayrılık gündem olacak! Sadakatsiz dizisinin seyircileri bu ayrılığı nasıl karşılayacak merak konusu. Çünkü dizinin başrolü diziden ayrılıyor!

Cansu Dere, Melis Sezen, Caner Cindoruk'un başrolünde yer aldığı dizi sezon finali ile büyük yankı uyandıracak. Dizide ölerek veda eden isim kim olacak? Sadakatsiz dizisinde büyük şok yaşanacak! Ekranlar bu sene en bomba ölümleri Yasak Elma sonrası yine Medyapım imzalı Sadakatsiz dizinde göreceğe benziyor.

Sadakatsiz kahreden veda!

Sadakatsiz dizisinde önce Melis Sezen ardından da Cansu Dere'nin dizden ayrılacağı haberleri ortaya atılmıştı. Bu haberlerden biri gerçekleşiyor! 

Aldatılına bir kadının yaşadığı durumları anlatan dizi tanıtımlarında beri büyük ilgi oldağı olmuştu. Orjinal senaryosu 10 bölümlük olan dizi reytinglerde zirveden inmeyince uzatılarak devam kararı almıştı.

Sadakatsiz son bölümünde Derin, Asya'yı rezil etmek isterken kendisinin iyice psikolojik olarak iyi durumda olmadığını ilan etmişti. Peki şimdi ne olacak, Derin kendisini artık nasıl etkili bir hale sokabilir derken ayrılık haberi geldi! 

SADAKATSİZ 31. BÖLÜM'DE NELER OLACAK?

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz 31. bölüm 3. fragmanı yayınlandı! Fragmanda başrolün ölümü sosyal medyayı salladı!

Sadakatsiz 31. bölüm 3. fragmanında Asya ve Derin'in arabada uçurumdan düşmek üzere olduğu görülüyor.

Asya, Derin'in evine giderek Derin'i çağırır ve konuşmak istediklerim var der. Gönül ise "Sizin konuşacak bir şeyiniz kalmadı artık" dyerek engel olmak ister ancak Derin "Ne olacak anne beni mi öldürecek" der. Bunun üzerine bir diğer sahne ekrana gelir. Burada Asya Derin'in direksiyonda olduğu bir arabada uçurum kenarında düşmek üzere görülürler. Bu da demek oluyor ki flashbackler Asya ve Derin'in Volkan'ı kendilerinin nasıl kadndırdıklarını anlattıklarını izleyeceğiz ve son sahede araba uçurumdan düşerek sezon finali yapacak.

Peki Derin mi Asya mı ölecek? Şimdilik bunun cevabı aslında kesin olarak veremiyoruz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@