Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı Sadakatsiz, 8. bölümüyle izleyici karşısına çıktı.

Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı Sadakatsiz, 8. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Asya'nın intikamını almaya başladıktan sonra değişen dengeler Ali açısından Volkan'ı işaret etse de her şey tepetaklak oldu. Sadakatsiz son bölüm final sahnesinde Asya'nın planı ağızları açıkta bıraktı. Peki Sadakatsiz 8. son bölümde neler oldu? Asya'nın planı neydi

Sadakatsiz 8. bölümde neler oldu?

Sadakatsiz son bölümde; babasının eve gelmemesinden rahatsız olan Ali, annesinden istediği cevapları alamayınca babasını aradı. Asya'nın her şeye aşırı tepki verdiğini söyleyen Volkan ise uydurduğu Rusya gezisinin uzayacağını söyledi. Buna çok öfkelenen Ali ise annesini suçladı hatta ondan nefret ettiğini söyledi. Bunun üzerine oğlunu kaybetmekten korkan Asya, Volkan ile Derin'in evine Ali'yi sabah erkenden bıraktı. Ali'ye gerçekleri söylemeye cesareti olmayan Volkan, oğluna Asya'nın kendisini evden kovduğunu söyledi.Babasından etkilenen Ali ise Asya'nın boşanacaklarını söylemesinin ardından; tüm bunların annesinin suçu olduğunu babasını seçeceğini söyledi. Oğlunu Volkan'a bırakmaya niyeti olmayan Asya ise şeytani planını devreye soktu.

Korkutucu bir ses tonuyla Volkan'ı arayıp eve çağıran Asya, Ali'yi öldürdüğünü ima eden şeyler söyledi. Yıkılan Volkan ise öfkesini kontrol edemeyip Asya'ya saldırdı. İşte bu kavganın en can vurucu anında Ali salona geldi. Babasının elleri arasında annesinin kanlar içinde kaldığını gören Ali, babasına tepkisin gösterip annesinin yanına gitti. İşte bu sahne izleyenleri ekranlara kitledi.

Sadakatsiz Asya'nın planı sosyal medyayı salladı!

İşte yukarıda anlattığımız Asya'nın bu şeytani planına izleyicilerden yorum yağdı. Final sahnesinde şoke olan dizi hayranları 'Asya sen ne yaptın yahu', 'İntikam böyle alınır', 'Asya'ya bak sen', 'Korktum ben bu kadından' gibi yorumlar yaptı.Öte yandan Ali'nin hiçbir şey anlamamış gibi davranması ve babasının her söylediğine inanıp; annesini suçlaması herkesi çıldırttı. İzleyiciler Ali için 'Ali çıksın ya diziden', 'Bu çocuk neden böyle', 'O çocuğa bu kadar ağlanır mı?', 'Ali kendine gel', 'Ali çok sinir bozucusun' şeklinde yorumlar yaptı.

İlerleyen bölümlerde Asya ve Ali'nin ilişkisinin nasıl değişeceğini, Volkan'ın neler yapacağını izleyip göreceğiz...