{"uid":"B05C6E84-0297-44DE-BA4D-EA74A4124DA5_1613557792404","source":"other","origin":"unknown"}

Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek! Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek!
Kanal D'nin sevilen reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz, şaşırtmaya devam ediyor. Her hafta Çarşamba günü yayınladığı yeni bölümleri ile izleyenleri ekranları başına kilitleyen Sadakatsiz, yeni bölümü ile de aynı iddiasını sürdürüyor. Sadakatsiz dizisinde izleyenlerin hiç beklemediği, şaşırtan gelişmeler olmaya devam ediyor. Dizide gerilim, heyecan bir an olsun düşmek bilmiyor. Sadakatsiz yeni bölüm fragmanını izleyenler gözlerine inanamadı. Dizide Derin'in babası Haluk ile Selçuk karşı karşıya geldi. Dizinin serseri ama duygusal karakteri Selçuk, sert duruşu olan ve geniş bir çevresi olan Haluk arasında geçen konuşma izleyenleri oldukça meraklandı. Sadakatsiz'in son bölüm fragmanını izleyenler, yeni bölüm hakkında tahminler yapmaya başladı bile. Dizi ile ilgili tahminler yürütülürken, yeni bölüme sayılı saatler kaldı. Peki, Sadakatsiz yeni bölümde neler olacak? Sadakatsiz Selçuk, Haluk'un oğlu mu? Haluk'un gizli oğlu kim?

Sadakatsiz Selçuk, Haluk'un Oğlu Mu?

Sadakatsiz dizisinin yeni bölüm fragmanını izleyenler adeta gözlerine inanamadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanın yayınlanması ile birlikte izleyenler tahminlerde bulunmaya başladı. Sadakatsiz dizisinin izleyenleri, yeni bölüm son fragmanı izlediklerinde Haluk ve Selçuk arasında geçen diyaloğa şahit oldu. Derin'in babası olan Haluk'un evine gelen Selçuk, Haluk'a Haluk ile ilgili bildiği gizli bilgilerden bahsetti. Bunu duyan Haluk, şaşkına döndü. Selçuk'un Haluk'a söylediği sözleri duyanlar, Haluk'un Selçuk'un babası olabileceğini düşündü. O esnada gelen Demir, olanları duymasa da Selçuk'un Demir'e bakarak attığı bakış ve sonrasında Haluk ile göz göze gelmeleri, akıllarda pek çok soru işareti bıraktı.Sadakatsiz Haluk'un Oğlu Kim?

Sadakatsiz dizisinde heyecan bitmek bilmiyor. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen gibi çok sayıda başarılı ismin yer aldığı Sadakatsiz dizisinde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Adeta Volkan'ın Asya'yı aldatması gerçeğinin ortaya çıkmasıyla dizideki tüm gizemler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Dizinin yeni bölümleri yayınlandıkça her bir karakterin sakladığı sırları, geçmişte yaptıkları ve bilmediği olaylar gün yüzüne çıkıyor. Dizide yaşanan son gelişmeler ise geçmişte yapılan ve sır gibi saklanan olayların belki de en büyüğü.

Dizinin yeni bölüm fragmanında izleyenler ile paylaşılan sahne, çok konuşuluyor. Sadakatsiz Selçuk, Haluk'un ailesiyle yaşadığı evine gider. Kapıda Selçuk'u gören Haluk, deliye döner. Bir daha gelmemesini söyler ve tehditler savurur. Buna karşılık Selçuk'un, Haluk'a söyledikleri ise hem Haluk'u hem izleyenleri şaşkına çevirir. Selçuk, Haluk'a geçmişte yaşadığı bir ilişkiden olan oğlu ile ilgili bildiği şeyler olduğunu söyler. Haluk geçmişte gayri meşru bir çocuk yapmıştır. Haluk'un geçmişteki gizli ilişkisinden ise bir oğlu olmuştur. Ancak Haluk, geçmişte olan bu oğlunu hiç görmez. Kimsenin bilmediği bu büyük sırrı ise Selçuk çözer. Selçuk, Haluk'a oğlunu bulduğunu söyler. Tam o esnada Haluk'un oğlu Demir kapıya gelir. Derin'in kardeşi Demir'in Haluk'a baba demesiyle Selçuk ile Haluk göz göze gelir. Ardından Selçuk'un Demir'e attığı bakış ile dizinin fragmanı sonlanır.