Bomba transfer! Sadakatsiz yönetmeni Neslihan Yeşilyurt eski dizisi Yasak Elma'nın oyuncularını Sadakatsiz'e toplamaya devam ediyor. Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz'e Yasak Elma'dan ikinci transfer! Sadakatsiz dizisine Selçuk'un annesi o

Son Dakika! Mersin'de Polisevine Bombalı Saldırı! Son Dakika! Mersin'de Polisevine Bombalı Saldırı!
Bomba transfer! Sadakatsiz yönetmeni Neslihan Yeşilyurt eski dizisi Yasak Elma'nın oyuncularını Sadakatsiz'e toplamaya devam ediyor. Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz'e Yasak Elma'dan ikinci transfer! Sadakatsiz dizisine Selçuk'un annesi olarak Yasak Elma'nın Zerrin'i Nilgün Türksever dahil olmuştu. Diziye asıl bomba transfer haberi geldi. Talat Bulut Sadakatsiz'e giriyor! Derin'in ortadan kaybolacağı bölümlerde seyirci sürpriz bir isimle karşılaşacak.

Başrollerine Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un yer aldığı Sadakatsiz dizisi hız kesmeden devam ediyor. Doctor Foster'dan uyarlanan dizi uzatılmasına rağmen heyecanından bir kayıp yaşamadı. Doctor Fostrer'dan sonra senaryonun Gone Girl filminden ilham alınması sonrası olaylar daha da karıştı.

Sadakatsiz dizisi son 2 bölümde gösterilen "2 hafta sonra" kesiti ile senaryonun Gone Girl filmden alınarak daha başka yerlere gideceğinin sinyallerinin verdi. Derin'in ortadan kaybı sonrası yaşanacak olaylarda bomba bir isim diziye girecek.

Sadakatsiz dizisi uyarlandığı Doctor Foster dizisinde orjinal senaryonun bitmiş olmasına rağmen ülkemizde aldığı yüksek reytinglerle uzatılacağı bekleniyordu. Senaryoyu nasıl uzatacaklar derken, senaristler bir başka heyecan dolu yabancı yapım Gone Girl filminden ilerlemeye karar verdi. Derin'in Volkan'ı suçlu göstertecek kusursuz intikam planında diziye yeni isimler dahil olacak.

YASAK ELMA'DAN İKİNCİ TRANSFER!

O isimlerden biri de dizinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt'un Yasak Elma'da beraber çalıştığı Talat Bulut olacağı öğrenildi. Neslihan Yeşilyurt, Sadakatsiz dizisine önceki işi Yasak Elma dizisinden oyuncu transfer etmeye devam ediyor. Yeşilyurt ilk olarak diziye Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam'ın oğlu Tarık Emir Tekin'i Selçuk rolü ile dahil etmişti. Çok başarılı bulunan ve sevilen Selçuk karakteri dizinin ana karakterlerinden birine dönüştü.

Neslihan Yeşilyurt daha sonra ise diziye Yasak Elma'nın Zerrin'i Nilgün Türksever'i dahil etti. Nilgün Türksever diziye Selçuk'un annesi rolü ile dahil edildi. Yeşilyurt şimdi de diziye Talat Bulut'u dahil etmeye hazırlanıyor.

TALAT BULUT BİR DİZİYE SONRADAN GİRMEM DEMİŞTİ!

Talat Bulut, daha önce muhabirlerin Yasak Elma'ya geri mi döneceksiniz sorusuna "Ben yedek oyuncu değilim, bir diziye sonradan dahil olmam" demiş ve bu sözler yerine gelen Erdal Özyağcılar'a gönderme olarak algılanmıştı. Ancak Talat Bulut'un Sadakatsiz dizisine konuk oyuncu olmaya sıcak baktığı öğrenildi.