Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen Fatma Dizisine Damga Vurdu!

Netflix'in uzun zamandır beklenen "Fatma" dizisi yayınlandı. Burcu Biricik'in başrolünde yer aldığı ve kadrosunda bir çok başarılı ismin yer aldığı Fatma dizisinde Sadakatsiz'de Derin karakterine can veren Melis Sezen'de dikkatleri çekmeyi başardı.

Magazin 02.05.2021 - 13:01 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Netflix yapımı, başrolünü Burcu Biricik'in üstlendiği Fatma dizisi geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Toplamda  6 bölümden oluşan dizi farklı konusu ve başarılı oyuncuları ile beğenildi. Burcu Biricik'in başarılı performansının yanı sıra Melis Sezen'de canlandırdığı karakterle dikkatleri  üstüne çekti.

Burcu Biricik’in temizlikçi bir kadını canlandırdığı dizide Melis Sezen ise Burhan Öçal’ın oynadığı Ekber karakterinin sevgilisi olarak dizide yer aldı.  Ekber tarafından şiddet gören bir kadını canlandıran ve  Fatma ile olan diyologlarıyla  oyunculuğu ile dikkat çeken Melis Sezen performansı ile beğeni topladı.

Fatma dizisi oyuncuları kimlerdir?

Başrolünde Burcu Biricik'in yer aldığı Fatma dizinin kadrosunda; Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz A, Hazal Türesan, Olgun Toker, Gülçin Kültür Şahin, Deniz Hamzaoğlu, Çağdaş Onur Öztürk ve Melis Sezen gibi başarılı isimler yer alıyor.

Fatma dizisi konusu nedir?

Burcu Biricik'in canlandırdığı "Fatma " karakterinin hayat hikayesinin anlatıldığı dizisinin konusu şöyledir ;

35 yaşındaki Fatma temizlikçidir. Tüm hayatı kocası Zafer'in hapisten çıkması ile değişir. Zafer hapisten çıktıktan sonra ortalıktan kaybolur. Zafer'i ararken Fatma; kendisini hiç beklenmedik bir anda cinayet işlerken bulur. Zafer'in karanlık işlerini öğrenir. Bu karanlık bağlantılar içerisinde Fatma hayatta kalmak için cinayet işlemeye devam etmek zorunda kalır.

Bir yanda Zafer'i arayan Fatma bir yandan da oğlunun intikamını almaya karar verir. Oğlunun intikamı için cinayet işlemeye devam eden Fatma aynı zamanda kimsenin şüphelenmemesi için temizlikçiliğe de devam eder.

Fatma dizisi nerede yayınlanıyor?

Yapımcılığını  Başak Abacıgil üstlendiği, senaryosu Özgür Önurme tarafından kaleme alındığı ve yönetmenlik koltuğunda ise Özer Feyzioğlu'nun oturduğu Fatma dizisi 27 Nisan 2021 Salı günü Netflix'te yayınlanmaya başladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@