Başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un paylaştığı Sadakatsiz dizisi dün akşam yayınlanan son bölümüyle ortalığı yıktı geçti. Sadakatsiz 6.

Ziraat Bankası ve Garanti Bankası emekli olan vatandaşlara 75.000 lira kredi verecek Ziraat Bankası ve Garanti Bankası emekli olan vatandaşlara 75.000 lira kredi verecek
Başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un paylaştığı Sadakatsiz dizisi dün akşam yayınlanan son bölümüyle ortalığı yıktı geçti. Sadakatsiz 6. bölüm ile uzun bir süre konuşulmaya devam edeceğe benziyor. Peki, Sadakatsiz 6. bölümde yaşanan intikam sahnesi bir diğer adıyla beklenen sahne de neler oldu ?Sadakatsiz'in beklenen sahnesinde Asya, kocası Volkan'ın kendisini aldattığını dizinin ilk bölümünden itibaren biliyordu. Ancak bazı şeyleri yoluna koymaya çalıştı. Asya sorunları, olayları düzeltmeye çalıştıkça Volkan düzelmek yerine türlü türlü yalanlar söylemeye devam etti. Artık bu ilişkinin düzelmeyeceğini oğlu için bile olsa yapamayacağını anlayan Asya, intikam planlarına başladı.Son bölümde plansız ve çok doğal gelişen intikam sahnesi, olay oldu. Volkan'ın Asya'yı Derin ile aldatmasını Derin ve Derin'in ailesi önünde söylemesiyle olanlar oldu. Bu yaşanan intikam sahnesi sosyal medyada da çok konuşuldu. 'Sadakatsiz' dizisi Twitter'da uzun bir süre ilk sırada TT oldu. Sadece dizi de değil, Cansu Dere ve Ezel dizisinde oynadığı Eyşan karakteri de en çok konuşulan başlıklar arasında yerini aldı.