Sadakatsiz'in Selçuk'u sevgilisiyle kameralara yakalandı !

Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşan ve çarpıcı senaryosu ile reyting rekorları kıran Sadakatsiz'in Selçuk'u eczane çıkışında kameralara yakalandı. Kız arkadaşıyla beraber eczane çıkışında görüntü veren Tarık Emir Tekin, muhabirlerin sorularını yan

Gündem 16.11.2020 - 12:20 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşan ve çarpıcı senaryosu ile reyting rekorları kıran Sadakatsiz'in Selçuk'u eczane çıkışında kameralara yakalandı. Kız arkadaşıyla beraber eczane çıkışında görüntü veren Tarık Emir Tekin, muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakmadı.İlk kez sevgilisi Sofia ile görüntü veren Tarık Emir Tekin'in keyfi yerindeydi. Başarılı oyuncu dizide canlandırdığı karakterin, kız arkadaşına şiddet uygulamasının onu da derinden etkilediğini belirtti. Kadına şiddet uygulayan birini canlandırıyor olmanın zorluğunu çektiğini söyledi. İzleyenlerin eleştirilerine de yanıt verdi.

Şevval Sam'ın yakışıklı oğlu Tarık Emir Tekin: "Oynadığım karakter tabii ki izleyince kötü hissettiriyor' diyen Tarık Emir Tekin "Tabii ki izleyince kötü hissettiriyor. Partnerim Nazlı Bulum'un oynadığı 'Nil' karakterini de o halde görünce zaten içim parçalanıyor. Ben oynarken de güçlük çekiyorum fakat bunu sorumluluk olarak görüyorum" diyerek rol gereği de olsa şiddet uygulayan bir bireyi canlandırmanın onu da zorladığını belirtti.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@