Sadakatsiz'in Volkan'ı öyle bir tepki aldı ki ! 'Volkan sen yaratıksın !'

Her hafta Çarşamba akşamı 20. 00'de Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşan Sadakatsiz, her hafta yeni bölüm yayınlandıktan sonra sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor.

Gündem 19.11.2020 - 18:59 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Her hafta Çarşamba akşamı 20.00'de Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşan Sadakatsiz, her hafta yeni bölüm yayınlandıktan sonra sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Sadakatsiz dün akşam yayınlanan son bölümüyle yine sosyal medyada gündeme oturdu. Sadakatsiz 7. bölüm ile birlikte dizinin başrollerinden olan Volkan için yapılan paylaşımlar gündemdeydi. Asya'yı Derin ile aldatmasına rağmen pişkin pişkin konuşan Volkan'a Twitter'dan tepki gecikmedi. Volkan için atılan tweetler oldukça öfke doluydu. Tüm Türkiye diziyi izlerken Volkan'ın boğazını sıkmak istediğini yazmıştı. Bakalım, Twitter'da Sadakatsiz son bölüm için ne tweetler paylaşıldı ?

"Volkan seni sözlükte tanımlayan bir kelime yok inan yok yaratık seni.""Her dert her insana söylenmez, gün gelir seni o derdinle vurur.""Bu millet çok fazla karaktersiz gördü ama Volkan kadar hem arsız, hem yüzsüz, hem de pişkinini ilk defa görüyor.""Onda bunda hata aramaya gerek yok Volkan, tek suçlu sensin sonuçlarına da katlanacaksın.""İnsanları evlenirken değil de boşanırken tanıma gerçeği.""Evli olduğu kadının karşısında efendim aşkım diyerek telefonu açmak mı.. Ben hayatımda bu kadar omurgasız bir insan görmedim...""Sadece aldatmadı volkan, kadının işi ile ilgili hayallerini de yıktı bu volkanın yatıcak yeri olmamalı.. bu sahnede içim acıdı""Adamın karakterlisi ayrılırken belli olur. Ayrıldıktan sonra sergilenen tavırlar kişinin karakterini gösterir. Şekil A)-1 Burda Volkan; Hanzoluğunu konuşturuyor.""Asya gibi mükemmel kadınların Volkan gibi korkaklara ne kadar ağır geldiğini yine gördük."

Gelişmelerden Haberdar Olun

@