Emekli Maaşını arttırmak isteyenlere Müjdeli Haber geldi. Emekli maaşına ek zam yapılacak. Ramazan öncesinde başvuru yapan emekliler en az 1750 TL ek ödeme alma şansına sahip olacak. Ödemeler SGK ile anlaşmalı olan bankalar tarafından yapılacak. Başvuru şartı var ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü vermeniz gerekiyor. Emekli maaşına ek nakit promosyon fırsatı ve detaylar haberimizin devamında.

Ramazan ayı öncesinde milyonlarca emekli vatandaş Ramazan Bayramı ikramiyeleri ne zaman yapılmasını bekliyor. 2022 Ramazan Bayramı ikramiyesi zamlı henüz açıklanmadı. Ancak bu yıl ödemelerin zamlı olarak yapılacağı az çok tahmin ediliyor. Çünkü enflasyon her geçen gün artmaya devam ediyor emekli vatandaşlar hayatını idame ettirmek de güçlük çekiyor. Bu nedenle de devlet bir takım önlemler almayı sürdürüyor. Ramazan Bayramı ikramiyeleri için zamlar beklenirken bankalardan emekli vatandaşlara güzel haber geldi. Ramazan öncesinde emekliye ek ödeme yapmaya hazırlanan bankalar, yeni özendirme tutarlarını da belirledi. Emekli maaşına ek olarak verilecek promosyonlar TEB Bankası, Denizbank, İş Bankası tarafından duyuruldu. Peki, hangi banka ne kadar emekli promosyonu verecek?

Sadece başvurmak yetiyor! Emekli maaşına 1750 TL ek zam geliyor! Maaşını arttırmak isteyen emekli hemen bunu yapsın.

SGK ve Bankalar arasında yapılan anlaşma gereğince emekli vatandaşlara maaşlarına ek olarak promosyon ödemesi yapılıyor. hem özel bankalar hem de devlet bankaları promosyon veriyor. 2018 yılından bu yana yapılan promosyon ödemeleri 2022 yılında zamlı olarak emeklilere verilecek nokta bazı bankalar ise Ramazan ayı öncesinde emekli vatandaşların bütçesine Katkı sağlamak amacıyla promosyon tutarlarını tek tek açıklanmaya başladı. emekliler başvuru yapmaları ve maaşlarını taşımaları durumunda bütçelerine önemli ölçüde katkı sağlayacak promosyon fırsatlarından faydalanabilecek. Emekliye promosyon ödemesi vermeye hazırlanan bankalar peş peşe açıklamalarını yaptı. Peki, ne kadar emekli promosyonu verilecek? hangi banka kaç TL promosyon ödüyor?

sadece-basvurmak-yetiyor-emekli-maasina-1750-tl-ek-zam-geliyor-maasini-arttirmak-isteyen-emekli-4

Denizbank’tan emekliye 1750 TL Ek ödeme

Denizbank, Emekli vatandaşlara Müjdeli haberi veren ilk banka oldu. Emekli maaşını taşıyan ve DenizBank'tan almayı kabul eden vatandaşlar 1750 TL nakit promosyon şansına sahip olacak nokta DenizBank emekli promosyon ödemelerinden faydalanmak için 30 Haziran 2022 tarihine kadar başvuru yapmak gerekiyor. Emekli vatandaşlardan maaşlarını elektronik ortamda taşımalarını isteyen Denizbank aynı zamanda bir otomatik fatura talimatı verme şartı da koyuyor. Ayrıca maaşını taşıyan ve promosyon ödemesinden faydalanan emeklilere avantajlı kredi imkanları da sağlamlar.

sadece-basvurmak-yetiyor-emekli-maasina-1750-tl-ek-zam-geliyor-maasini-arttirmak-isteyen-emekli-3

İş Bankası 2000 TL promosyon ödemesi yapıyor

Emekliye promosyon ödemesi imkanı İş Bankası tarafından da sağlanıyor. 31 Mart 2022 tarihine kadar başvuru yapan emekli dar maaşlarını taşımaları ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü vermeleri halinde 2.000 TL'ye Varan nakit promosyon alma şansına sahip olacak nokta İş Bankası aynı zamanda avantajlı kredi kartı kullanımı da veriyor. Maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kalan emekliler İş Bankası'nın kredi kartlarını aidat ödemesi olmadan kullanabilecek.

sadece-basvurmak-yetiyor-emekli-maasina-1750-tl-ek-zam-geliyor-maasini-arttirmak-isteyen-emekli--2

SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat! SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat!

TEB Bankası 2750 TL nakit fırsatı sağlıyor

Emekli promosyon ödemeleri hakkında açıklama yapan son banka ise TEB Bankası oldu. banka virgülü maaşını taşıyan ve 2 otomatik ödeme talimatı veren emekliye 2.750 liraya varan nakit promosyon şansı sağlıyor. başvurular şubeye dahi gitmeden online internet ortamında yapılabiliyor. başvuru yapan emekliler maaşlarını taşımaları halinde hemen promosyon alma fırsatını elde ediyor. Ancak Yeni emekli olan vatandaşların Promosyon ödemesi alabilmesi için ilk maaşlarını almayı beklemeleri gerekiyor.