Sadece SMS İle 40.000 TL Hesabınızda, Son Dakika Kredi Haberi Yayınlandı

Sadece SMS İle 40.000TL Hesabınızda, Son Dakika Kredi Haberi Yayınlandı. Bankalardan hemen onaylı kredi imkanı geldi. İşte detaylar...

Ekonomi 03.10.2021 - 22:18 03.10.2021 - 22:18 Vural Pars

Sadece SMS İle 40.000TL Hesabınızda: Bankalar gelişen teknolojiye ayak uyduruyor ve şubeye gitmeye gerek kalmadan da bazı işlemlerimizi gerçekleştirmemizi sağlıyor. Bunlardan birisi de ihtiyaç kredisi çekmek oluyor. Akbank hızlı kredi başvurusu, Aktif Bank SMS kredi, QNB Finansbank ve Yapı Kredi gibi bankalar da yine farklı adlar ile SMS üzerinden kredi başvurusu yapmanıza olanak tanıyorlar. Sadece Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı bankanızın belirttiği numaraya SMS atmanız kredi başvurunuz için yeterli oluyor. Kimi banka da bu işlem bir ön onay niteliğinde olsa da kimi banka direk kredi başvurunuzu kabul ediyor ve paranızı hesabınıza yatırıyor.

SMS ile Kredi Başvurusu

Belge, imza ve benzeri işlemler ile uğraşmadan sadece bankanızın belirttiği adrese Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı SMS atarak kolaylıkla kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Bunun yanında uygun faiz oranlarından faydalanma şansı da elde ediyorsunuz. Bankadan bankaya değişmekle birlikte örneğin Akbank için 20.000 TL’ye kadar tutar ve 36 aya varan vade seçenekleri ile kolaylıkla kredi başvurunuzu yapabiliyorsunuz. 20.000 TL’nin üzerindeki tutarlar için ise bankanın şubelerine uğramanız gerekiyor.

Bunun yanında yine Aktif Bank Kredi yazıp Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı yazarak 3050’ye mesaj göndermeniz durumunda 40.000 TL’ye kadar kredi veriyor. Şube ile uğraşmadan, evrak işleri uğraşmadan sadece bir SMS ile 40.000 TL’ye kadar kredinizi anında hesabınıza yatırıyor. Aktif Bank gibi bankaların sunduğu hizmetler ile bankada hesabınız olmasa bile şubeye gitmeden banka müşterisi olup, kredinize başvuru yapabiliyorsunuz. Banka kartınız da yine şubeye gitmeye gerek kalmadan evinize geliyor.

sadece-sms-ile-40000tl-hesabinizda-son-dakika-kredi-haberi-yayinlandi

Faiz Oranları ve Şartlar:

Tabii ki normal bir kredi çekerken geçerli olan şartlar SMS ile kredi çekmede de geçerli. Eğer şartları taşımıyorsanız kredi başvurunuzun reddedilme ihtimali bulunuyor. Bunun yanında faiz oranları da bankadan bankaya değişiklik gösteriyor. Örneğin Aktif Bank 40.000 TL tutarında 36 ay vade seçeneğine sahip bir kredi için %2,79 faiz oranı sunuyor.

Bunların yanında kredi tahsis tutarı, sigorta ücretleri veya buna benzer ekstra ücretler de karşınıza çıkabiliyor. SMS ile kredi başvurusu yaptığınızda bu tutarlardan kurtulmuş olmuyorsunuz. Bu ve benzeri maliyetler yine karşınıza çıkıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@