Sadece TC Kimlik Numarasına 10.000 TL Ödenecek, 18 Yaşından Büyük Olmanız Yeter

Sadece TC Kimlik Numarasına 10.000 TL Ödenecek, 18 Yaşından Büyük Olmanız Yeter. Son Dakika: 10.000 TL ödeme yapılıyor. İşte detaylar...

Ekonomi 07.09.2021 - 11:41 07.09.2021 - 11:41 Vural Pars

TC kimlik numaranızla 10.000 TL ve üzerinde ödemeler yapılıyor. TC kimlik numaranız üzerinden 10 bin TL'ye kadar ödeme almak isteyen kişiler bankalardan ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak 36 ay vadeli olarak işlem yapabilecek.

TC kimlik numaranız üzerinden 10 bin TL ve üzerinde ödeme yapmak istiyorsanız başvuru yaptığınız banka üzerinden hızlı bir şekilde kredinizi kullanabileceksiniz. Bankalar kişilerin Kredi notuna göre verdikleri bu krediler de şartları uygun olan müşterilere hemen onay vermektedir.

Kredi kullanmak isteyen kişiler belirtilen bu şartlara uygun olması durumunda kredilerine hemen aynı gün içerisinde almaktadırlar. Kimlik numaranız üzerinden 10 bin TL'ye kadar kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kredi notunuzun en az 1300 ve üzerinde olması şartı vardır.

İlk taksit ödemeniz de 3 ay ertelemeli olarak verilecek bu 10.000 TL kredilerde birden fazla banka kampanya yaparak sadece t.c. kimlik numaranız üzerinden sizlere onay vermektedir.

TC kimlik numaranız üzerinden verilecek bu onay ile birlikte banka şubelerine gitmeden de kredinizi kullanabileceksiniz. SMS atarak veya bankanın internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yaparak aynı gün içerisinde ne kadar kredi onayı alacağınızı görebileceksiniz. Bankalar yapmış oldukları bu kampanyalarda kendi politikaları ile uyguladıkları faiz oranları ile müşterilerine Kredi imkanı sunacak.

Akbank'tan t.c. kimlik numaranızı 10.000 TL hesabınıza yatacak

Akbank üzerinden de t.c. kimlik numaranı üzerinden 10 bin TL'ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Akbank 36 ay vadeli kadar ve ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme olarak müşterilerine Kredi imkanı sağlıyor.

sadece-tc-kimlik-numarasina-10000-tl-odenecek-18-yasindan-buyuk-olmaniz-yeter1

10.000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler cep telefonunu mesaj kısmına girerek Kredi yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numaranı da yazarak bu mesajı 4425 numarasına gönderebilirler. Kredi başvurusu yaptıktan hemen sonra banka sizlere hızlı bir şekilde kredi onayı verecek ve onaylanan kredinizi de hemen aynı gün içerisinde kullanabileceksiniz. Ayrıca Akbank direkt uygulamasını kullanan müşteriler de kredilerine hızlı bir şekilde banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı üzerinden alabilmektedirler.

Akbank yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte düşük faizli ve masrafsız krediyi müşterilerine sunmaktadır. Size en yakın Akbank şubesine giderek veya akbank'ın resmi internet sitesine girerek Kredi hakkında detaylı bilgilere öğrenebilir güncel faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@