Sadettin Saran’ın kanalı hangisi? Hangi kanallar saran Grup kanalları? Süper Lig maçları hangi kanalda yayınlanacak?

Sadettin Saran’ın kanalı hangisi? Süper Lig maçları hangi kanalda yayınlanacak? Saran Grup kanalları hangileri? Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan son dakika açıklaması sonrasında Sadettin Saran’ın kanalları merak edilmeye başlandı. Süper Lig yayın ihalesi nde Digiturk ile sözleşme imzalanamadı. İmza hakkı ikinci en yüksek teklif veren saran grup ile TRT ye geçti. Yani imza atılması durumunda saran Grup kanalları Süper Lig yayın haklarını alacak. Sporseverler ise hangi kanallar saran Grup kanalları sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki, Sadettin Saran’ın kanalları neler?

Gözden kaçırmayın

UEFA disiplin kurulundan Galatasaray'a Barcelona maçındaki olaylar nedeniyle ceza UEFA disiplin kurulundan Galatasaray'a Barcelona maçındaki olaylar nedeniyle ceza

Sadettin Saran’ın kanalı hangisi? Saran Grup kanalları neler? Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada Digiturk ile Süper Lig yayın hakları ihalesinde sözleşme imzalanamadı ı ve imza hakkının ikinci en yüksek teklifi veren saran grup ve TRT’ye geçtiği bildirilmişti. Futbol tutkunları ise Sadettin Saran’ın sahibi olduğu kanallar neler sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki, Saran Grup kanalları hangileri? Hangi kanallar Sadettin Saran’ın?

Sadettin Saran’ın kanalları hangileri? Saran Grup kanalları neler?

Sadettin Saran’ın sahibi olduğu Saran Holding bünyesinde çok sayıda kanal bulunuyor. Saran Holding bünyesinde sporseverlerin sevdiği üç farklı kanal yer alıyor. S Sport 2, S Sport, s Sport Plus kanalları Sadettin Saran’a ait kanallar. Bu kanallarda her gün futbol basketbol motor sporları ve dövüş sporları gibi programlar yer alıyor.

S Sport nasıl izlenir? S Sport frekansları

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklama sonrasında Süper Lig yayın hakları için saran Holding ile görüşmeye başlayacağı duyuruldu. Futbolseverler ise S Sport nasıl izlenir, S Sport frekansları neler gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. S Sport frekansları şu şekilde;

“D-Smart 78. Kanal, Tivibu 73. Kanal, TV+ 77. Kanal, Kablo TV 240. Kanal, Vodafone TV 11.Kanal ve S Sport Plus”