Konuşanlar Şafak Çak kimdir? Şafak Çak nereli? Şafak Çak kaç yaşında? Şafak Çak serveti ne kadar? Şafak Çak ne iş yapıyor? Şafak Çak ne mezunu?

Exxen'in en çok izlenen yapımlarından biri olan Konuşanlar'a Şafak Çak damga vurdu.

Son yılların tek başarılı talk show programı olarak gösterilen Konuşanlar yine adından söz ettirdi. Kahkaha tufanı son bölümde Şafak Çak kimdir merak konusu oldu.

Programda bu hafta Şafak Çak ismi adından söz ettirdi. Hasan Can Kaya'nın programı Konuşanlar son bölümde Şafak Çak kimdir merak edildi.

Şafak Çak kimdir? Şafak Çak nereli? Şafak Çak kaç yaşında? Şafak Çak ne mezunu? Şafak Çak instagram adresi ne?

Şafak Çak Kimdir?

Şafak Çak 1975 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Kapalıçarşı'da mobilya imalatı ve satışı yapıyor. Savaş Ay'ın A Takımı programında muhabir olarak çalışan Şafak Çak aynı zamanda Okan Bayulgen'in Gece Kuşu programında da asistanlık yapıyordu.

Mimar Sinan Üniversitesi yetenek sınavlarını kazanan ancak gitmeyen Şafak Çak 1997 yılında Medyapım'da Armağan Çağlayan ve Fatih Aksoy'la çalışma şansı yakalamış.

1999 yılında New York'ta Royal Art Academy'in yetenek sınavlarını kazandıktan sonra bir dönem eğitim almış ve Türkiye'ye döndü.

Kendi tasarımlarını ve projelerini hazırladığı ofisi bulunan mimar Şafak Çak dünyaca ünlü yıldızlar Paris Hilton ve Jennifer Lopez gibi starlar için özel tasarımlar hazırlamıştır.

7 Mayıs 2013 yılında New York'da Elvan Akın ile evlenmiştir.

Vatandaşlar kınalar yakıyor! Kurban Bayramı yardımı başvurusu başladı! 500 TL kurban yardımı yattı! Hemen bakın! Vatandaşlar kınalar yakıyor! Kurban Bayramı yardımı başvurusu başladı! 500 TL kurban yardımı yattı! Hemen bakın!

Instagram hesabı @safakcak olarak bilinir..