Safiye mi, Gülben mi, Han mı, Naci mi gidiyor? Masumlar Apartmanı'nda şok ayrılık, yıldız oyuncu yeni sezonu bekleyemedi

Safiye mi, Gülben mi, Han mı, Naci mi gidiyor? Masumlar Apartmanında şok ayrılık, yıldız oyuncu yeni sezonu bekleyemedi! İşte veda eden isim!

Dizi Haberleri 24.07.2021 - 18:34 24.07.2021 - 18:34 Volkan Arık

TRT 1 ekranlarında ilk sezonu ile büyük Yankı uyandıran Masumlar Apartmanı dizisinin sezon finalinde Farah Zeynep Abdullah'ın hayatı verdiği İnci karakteri senaryo gereği ölmüş ve izleyicileri bir hayli üzmüştü. Yeni sezonu için beklentilerin arttığı dizide Bir Veda daha gerçekleşecek. İzleyiciler şimdi diziye veda edecek olan oyuncunun kim olduğunu araştırmaya başladı. Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Tansel Öngel gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizide yeni sezonda veda edecek olan isim büyük bir heyecanla bekleniyor.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlama olarak bu sezon TRT 1 ekranlarında başlayan ve konusu ile adeta izleyicileri ekran başına kilitlemeyi Başaran Masumlar Apartmanı geçtiğimiz günlerde sezon finali yaparak ekranlara ara vermişti. Masumlar Apartmanı dizisinin sezon finali de çok konuşulmuş Farah Zeynep Abdullah'ın hayat verdiği İnci karakteri ölerek diziye veda etmişti. Eylül ayında yeniden ekranlara gelmesi beklenen dizide sezon arasında bir veda haberi daha geldi. Peki Gülben mi, işarete Naci mi, Safiye mi, yoksa Han mı diziye veda ediyor?

safiye-mi-gulben-mi-han-mi-naci-mi-gidiyor-masumlar-apartmaninda-sok-ayrilik-yildiz-oyuncu-yeni-1

YENİ SEZONU BEKLEYEMEDEN GİDİYOR

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye'nin büyük aşkı olarak bilinen Naci karakterine hayat veren Tansel Öngel diziye sonradan dahil olmuştu. Dizi ile kısa süreliğine anlaşma yapan Tansel Öngel'in ayrılacağı yönünde iddialar sık sık gündeme gelmiş hatta bir süre oyuncu dizide ekranlarda yer almamıştı. Ancak yapımcılar yeniden Tansel Öngel ile görüşme yaptı ve çok sevilen Naci karakterinin Diziye devam etmesini istedi. Tansel Öngel de izleyicilerden gelen bu talebi kabul ederek ekranlarda yer almayı sürdürdü.

safiye-mi-gulben-mi-han-mi-naci-mi-gidiyor-masumlar-apartmaninda-sok-ayrilik-yildiz-oyuncu-yeni-2

AYRILIĞI YILAN HİKÂYESİNE DÖNMÜŞTÜ

Masumlar Apartmanı sezon finali bölümü geçtiğimiz haftalarda ekranlara gelmiş ayrıca izleyiciler bölümü izlerken aşırı derecede üzülmüştü. Farah Zeynep Abdullah'ın Hayat verdiği İnci karakteri senaryo gereği ederek diziden ayrılmıştı. İnci'nin vedasının ardından dizi ile ilgili yeni bir ayrılık iddiası daha kulislerde dolaşmaya başladı. İddiaya göre daha önce de diziden ayrılacağı defalarca gündeme gelen Tansel Öngel yeni sezonda olmayacak.

safiye-mi-gulben-mi-han-mi-naci-mi-gidiyor-masumlar-apartmaninda-sok-ayrilik-yildiz-oyuncu-yeni-5

YENİ SEZON ANLAŞMASI SAĞLANAMADI

Alınan bilgiye göre Safiye'nin büyük aşkı Naci karakterine hayat veren Tansel Öngel ile masumlar Apartmanı dizisinin yapımcıları yeni sezon anlaşmasını sağlayamadı. Zaten en başta başarılı oyuncu diziye kısa süreliğine dahil olmuş Hatta konuk oyuncu olarak gelmişti. Anlaşması bitmesine rağmen izleyicilerden gelen talepler doğrultusunda geride kalmaya devam eden Tansel Öngel, yeni sezon için yeni bir anlaşma yapmayı istemiyor. Ancak bu konuda henüz yapımcılardan bir açıklama gelmedi. Kararın kesin olarak belli olmasının ardından Masumlar apartman dizisinin yapımcılarının bir açıklama yapacağı konuşuluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@