Magazin dünyasının ünlü çifti Safiye Soyman ile Faik Öztürk’ün adı, Öztürk’ün kadınlarla yakınlaştığı gece yakalanmasıyla aldatma skandalına karıştı.

Safiye Soyman aldatıldı! Yıllar eşinden tutuğu Faik Öztürk kadınlarla alemde basıldı! Paçayı kurtarmak için söyledikleri... Seda Sayan’ın yakın dostu, ünlü şarkıcı Safiye Soyman uzun yıllardır Faik Öztürk’le aşk yaşıyor. Bolu’da bir gecekonduda doğan Safiye Soyman ilk evliliğini 13 yaşında Ziya Akaröz’le yaptı. 15 yıllık evliliği sırasında gizlice ortaokul ve lise eğitimi alan Safiye Soyman sonrasında müzik dünyasına atıldı. Ümran ve Harun adında 2 çocuğu olan Safiye Soyman, 1999’dan yılından bu yana iş insanı Faik Öztürk ile aşk yaşıyor. Aşklarını evliliğe taşımamayı tercih eden Safiye Soyman ve Faik Öztürk aynı zamanda iş ortaklığı da yapıyor. Adeta ayrılmaz bir ikili haline gelen Safiye Soyman ve Faik Öztürk çifti televizyon programlarından, sahnelere kadar birlikte çıkıyorlar. Yıllardır devam bu aşk şu sıralar aldatma skandalıyla çalkalanıyor.

KADINLARLA SARMAŞ DOLAŞ YAKALANDI

Seren Serengil ve Bircan Bali’nin Söylemezsem Olmaz programında Faik Öztürk’in bir grup kadınlar birlikte görüntüleri servis edilince ortalık birbirine girdi. Görüntülerin yayınlanmasının ardından Faik Öztürk de canlı yayına bağlanınca yayında kavga çıktı. Faik Öztürk’ün konu ile ilgili açıklamaları Seren Serengil ve Bircan Bali zan altında kalınca canlı yayında kavga çıktı.

Söylemezsem Olmaz’da Safiye Soyman’ın kadınlarla oldukça samimi görüntüleri yayınlandı. Yayınlanmasının üzerinden çok geçmeden Faik Öztürk de Söylemezsem Olmaz canlı yayınına bağlandı. Faik Öztürk kendisini görüntüleyen Beyaz Tv muhabirinin olayı tezgahladığını söyleyerek, görüntüleri çektikten sonra kendisinden para istediğini iddia etti. Kadınları da tanımadığını söyleyen Faik Öztürk ‘geldiler benden para istiyorlar. Mesajları bile var. Beyaz TV muhabiri kadına 'Geçerken sarıl öp' demiş. Mesajı var. Kadın bana söyledi.’ İddiasında bulundu. Bunun üzerine Beyaz TV’de yayın yapan Bircan Bali ve Seren Serengil, Öztürk’e tepki gösterdi.

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

Bircan Bali, Faik Öztürk’ten bahsettiği mesajları isteyince Faik Öztürk sinirlendi. ‘Ben kaç yaşında adamım, salak mıyım? 5 kadın beni masaya çağırdılar ben de oturdum. Böyle bir şeyi açık açık yapar mıyım?’ diyerek kendisini savundu. Konu hakkında Safiye Soyman’dan henüz bir açıklama gelmedi.