Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çekti. Peki Sağlık Bakanı Fahrettin Koca saat kaçta açıklama yapacak?

Sağlık Bakanı Fahrettin koca sosyal medyadan yaptığı paylaşım mı dikkatleri üzerine çekti. Twitter ve Instagram hesabından açıklama yapan Bakan Koca rutinin dışında bir konuşma yapacağını duyurarak herkesi meraklandırdı. Peki Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ne açıklayacak? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca saat kaçta açıklama yapacak?

Korona virüsle mücadele sürecinde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla gündem olan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bugün Twitter ve Instagram hesaplarından yeni bir açıklama yaparak dikkatleri üzerine çekti. Özellikle son günlerde “Sağlık Bakanı Fahrettin Koca istifa etti” haberleri sık sık gündeme gelirken Bakan Koca’nın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile merak daha da arttı. Peki Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ne açıklayacak? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca saat kaçta açıklama yapacak? 9 Eylül 2021 Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın açıklaması…

SOSYAL MEDYADAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Salgınla mücadele sürecimiz açısından simge bir gün! 18.00'de rutin dışında bir konuşma ile huzurunuzda olacağım. Gündeminizdeki konular, başlıklarımız arasında. 18.00'de buluşmak üzere” ifadelerini kullandı.

Emekli olan vatandaşlara 18 Temmuz itibariyle nakit dağıtılacak! Emekli nefes alacak! Emekli olan vatandaşlara 18 Temmuz itibariyle nakit dağıtılacak! Emekli nefes alacak!

saglik-bakani-fahrettin-koca-bugun-ne-aciklayacak-saglik-bakani-fahrettin-koca-saat-kacta-acikla

SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA NE AÇIKLAYACAK?

Twitter ve Instagram hesabından yaptığı açıklama sonrasında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ne açıklayacak sorusu gündem oldu. Özellikle son günlerde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca istifa etti haberleri çok sık gündeme gelmişti. Sosyal medyada açıklamanın bununla ilgili olduğunu iddia eden de var sadece koronavirüs salgını ile ilgili olduğunu iddia eden de. Ancak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın salgınla mücadelede simge bir gün demesi özellikle koronavirüs salgını ile ilgili Türk aşısının kullanılmaya başlayacağı yönünde yorumlanıyor.

SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA SAAT KAÇTA AÇIKLAMA YAPACAK?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca saat kaçta açıklama yapacak sorusu da yoğun bir şekilde aranıyor. Bakan koca yaptığı paylaşımda saat 18.00’de basın açıklaması yapacağını söyledi.