Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan Yeni Coronavirüs Paylaşımı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter'dan coronavirüs konusunda vatandaşların dikkatli olması için yeni paylaşım yaptı. Yoğun bakımda yatan hastaların video haline getirilmiş halini paylaşan Bakan Koca, “Bugün eski normallerimize mesafe koymazsak yarın s

Sağlık 13.11.2020 - 00:37 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter'dan coronavirüs konusunda vatandaşların dikkatli olması için yeni paylaşım yaptı. Yoğun bakımda yatan hastaların video haline getirilmiş halini paylaşan Bakan Koca, “Bugün eski normallerimize mesafe koymazsak yarın sevdiklerimizle aramıza hiç kapanmayacak mesafeler girebilir. Maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymak kendimize, sevdiklerimize ve ülkemize karşı vicdani sorumluluğumuzdur. Sağlığımızın ve sosyal hayatımızın güvencesi budur.” açıklamasında bulundu.

Bakan Koca'nın paylaşımı kısa süre içerisinde bazı kullanıcıların "hasta mahremiyeti olmalı" tepkisi gösterenler olurken, bazı kullanıcılar ise resmin bulanıklaştırılmış olmasına rağmen yoğun bakımdan fotoğraf paylaşılmasının ve milyonlara servis edilmesinin doğru olmadığını belirtti.

Çok sayıda sağlıkçı ise yeni atama istediklerini belirtirken, coronavirüs için bazı kullanıcılar ise sokağa çıkma yasaklarının getirilmesini istediklerini Bakan Koca'yla paylaştı.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@