Saç Bakım Maskesi Önerileri

sac-bakim

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Farklı saç tipleri ve sorunlar için ise farklı saç maskesi yararlanmak mümkün olmaktadır. Bizlerde sizlere sıklıkla tavsiye edilen saç maskelerinin bir derlemesini yaptık.

Kihel’s Olive Fruit Oil Deeply Repairative Hair Pak

Kurumuş saçlar için uygun olan bu saç bakım maskesi, içerisinde bulunana meyve yağları sayesinde saçların nemlenmesini sağlamakla birlikte onarılmasını da gerçekleştirmektedir. Diğer bir yandan saçların daha parlak görünmesini ve dış etkenlere karşı daha güçlü olmasına da yardımcı olmaktadır.

Davines Nourishing Yıpranmış ve Kuru Saç Maskesi

Kurumuş ve yıpranmış saçlar için kullanılan bir başka saç bakım maskesi olmaktadır. Özellikle çok fazla işlem görmüş ve bu sebeple nemini kaybederek kırılmalara ve kopmalara açık hale gelmiş saçların nemini geri kazandırmaktadır.

Moroccanoil Intense Hydrating Mask

Bu saç bakım kremi özellikle elektriklenen saçların bakımı için uygun olmaktadır. Dış etkenler sebebi ile kuruyan ve yıpranan saçlar daha fazla elektriklenmektedir. Bu sebeple bu maske saçlara ihtiyacı olan nemi geri kazandırmakla birlikte elektriklenmenin de önüne geçmektedir.

Schwarzkopf – Kuru ve Yıpranmış Saçlar için Onarıcı & Nemlendirici Saç Maskesi

Kuru ve yıpranmış saçlara sahip olan kişilerin kullanabilecekleri bir diğer saç bakım maskesi olmaktadır. Özellikle doğal içerikli ürün kullanmak isteyen kimselerin tercih edebilecekleri bu maske aynı zamanda saç renginin korunmasını da sağlamaktadır.

Kerastase, Masque Cristal

Özellikle uzun saçların bakımı için kullanılan bu saç bakım maskesi saçların özellikle kuruyan kısımlarını besler ve bu sayede saçların çok daha kolay taranmasını sağlar. Diğer bir yandan saçların daha parlak görünmelerine de yardımcı olur.

Body Shop Shea Yenileyici Saç Maskesi

Saçların parlak ve yumuşak olmasını isteyenlerin tercih edecekleri bir saç bakım maskesi olmaktadır. Ayrıca sahip olduğu kokusu da kullananların kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlamaktadır. Bu sebeple birçok kişi saç kremi olarak da bu maskeyi kullanmaktadır

Yorumlar kapalı.