Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, üniversitelerin bahar şenliklerinde İzmir Marşı’nı söyleyen gençler tartışmasına tek bir harita paylaşımı ile nokta koydu.

"O yüzden on binlerce genç hep bir ağızdan bağırıyor" diyen son dönemin en çok konuşulan ünlü komedyeni Şahan Gökbakar, üniversitelerin bahar şenliklerinde İzmir Marşı’nı söyleyen gençleri anlamayanlara tarihten bir harita ile yanıt verdi.

Saray'da Söylenen “Suudi Üstündür” Şarkısı Mahkemeye Verildi! "Aşağılayıcı davranışlarına sessiz kalındı" Denildi! Saray'da Söylenen “Suudi Üstündür” Şarkısı Mahkemeye Verildi! "Aşağılayıcı davranışlarına sessiz kalındı" Denildi!

Son günlerde artarda gelen konser, şenlik ve organizasyon iptalleri ardından üniversitelerden yükselen 10.Yıl Marşı sesleri dikkat çekmeye başladı.

Bu iptal kararları kamuoyundan büyük tepki  olurken üniversitelerin bahar şenlikleri de, on binlerce gencin buluşma noktası haline geldi ve gençler aynı dizelerle seslendi; İzmir Marşı...

Şahan Gökbakar Meclis lokantasına ait adisyonu paylaştı: Bu gerçek mi?

Önce Kayseri Erciyes Üniversitesi, daha sonra ODTÜ derken İstanbul Aydın Üniversitesi ve Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Öğrencileri de İzmir Marşı'nı söylemesi ile gündem oldu.

Son zamanlarda gösterdiği tepkiler ve yaptığı çıkışlarla sık sık gündeme gelen ünlü komedyen Şahan Gökbakar, gençlerin İzmir Marşı’nı neden söylediğini anlamayanlara tarihten bir harita ile yanıt verdi.

Gökabakar’ın, sosyal medya hesabından yaptığı ve ses getiren paylaşım ise şu şekilde: