Ramazan ayına sayılı günler kala ülkemizde 5 LT Ayçiçek Yağı fiyatları bildiğiniz gibi. Fakat yurt dışı sitelerde durum farklı 49 TL’ye 5 LT Ayçiçek Yağı satılıyor.

Ülkemizde yaşanan Ayçiçek Yağı sıkıntısı sonrasında biraz olsun rahatlama meydana gelmiş durumda. Bilindiği gibi Ayçiçek Yağı fiyatlarına inanılmaz zamlar yapılmıştı. Ülkemizde fiyatların yüksek olması sonrasında vatandaşlar başka alternatifler aramaya koyulmuş durumdadır. Yurt dışı sitelerden Ayçiek Yağı almak moda oldu. Ülkemizde yaşanan Ayçiçek Yağı sorunu vatandaşlara adeta ders olmuş durumda. Şu an satılan 5 litre Ayçiçek Yağı fiyatları hala oldukça yüksek durumda. 350-450 TL civarında 5 litre Ayçieçk Yağı satılıyor. Bu anlamda gözlerde yurt dışında faaliyet gösteren sitelere çevrilmiş durumda. 

Oleina 5 LT Ayçiçek Yağı fiyatı ile mest ediyor

Oleina markalı 5 LT ayçiçek yağı 58 lira 30 kuruştan satılıyor. Oleina markalı 5 LT ayçiçek yağı Türkiye'de alınabilecek en ucuz 5 LT ayçiçek yağı oldu

Gözden kaçırmayın

Merkez Bankası Faizi Sabit Tuttu Dolarda Fırlama Başladı! Kısa Sürede 17 Liraya Sonra İse 19 Liraya Şaşırmayın! Merkez Bankası Faizi Sabit Tuttu Dolarda Fırlama Başladı! Kısa Sürede 17 Liraya Sonra İse 19 Liraya Şaşırmayın!

Bunge Pro 5 LT Ayçiçek Yağı bu fiyata inanılmaz 

Bunge Pro markalı 5 LT ayçiçek yağı ise 52 TL'den satılıyor. Vatandaşlar ise gözlerine inananamıyor. Türkiye’nin en makul fiyatlı ayçiçek yağı olduğunu herkezin bildiği bu marka ile alakalı yaptığımız incelemelerde ise rastgele bir olumsuzluğa denk gelmedik. Bu ürünleri Çin'den kolayca getirmeniz mümkündür. 


 

A101, BİM, ŞOK, Migros'ta Ayçiçek Yağı kaç para oldu?

Ramazan ayına sayılı günler kala evinin gereksinimlerini karşılamak isteyen vatandaşlar ayçiçek yağı, un ve şeker fiyatlarını araştırıyor. Bu ürünlerin fiyatları her markette değişik olabildiği gibi fiyatları da her geride bıraktığımız gün değişiyor. Vatandaşlar bağlamında A101, BİM, ŞOK ve Migros'ta ayçiçek yağı fiyatlarını araştırdık. 

Migros'ta en makul fiyatlı 1 litre ayçiçek yağı Migros'un kendi markasına ait ve fiyatı 32,5 TL. 4 litre ayçiçek yağında ise Orkide marka 158,90 TL'ye, Yudum Ayçiçek yağı ise 159,90 TL'ye tezgahlarda yerini almış. 

A101'de Vera Ayçiçek yağı 1 L 32,50 TL, Yudum Ayçiçek Yağı 1 L 30,90 TL, 5 L Torku Ayçiçek Yağı 165,00 TL satış fiyatıyla raflarda konumunu aldı.