Son dönem ülke gündeminden düşmeyen ve ekranların efsanesi haline gelen bir isim Salih Bademci. Oyunculuğu ile ayrı, duruşu ve karakteri ile ayrı olarak takdir toplayan başarılı oyuncu yine başka bir konu ile sosyal medyadaydı.

2006’da Barda filmi ve 2007 yılında Elveda Rumeli ile adım attığı televizyon ekranlarında şöhretine Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinin Hakan’ı olarak kazanan isim sonrasında Ulan İstanbul’un Ceyhun’u ve Kiralık Aşk’ın Sinan’ı olarak kalbimize girmişti.

Salih Bademci zaten özel bir karakter oyuncusu olduğunu daha önceki projelerinde göstermişti ancak özellikle pandemi sonrası yer aldığı televizyon ve dijital ekran dizilerinde öyle başarılı performanslar gösterdi ki, ünü de başarısı da ülkemize sığmaz oldu. Takdir edecek kelime, kutlayacak cümle bulamadığımız oyunculuk başarısını kedisi ise yine aynı mütevazılıkta karşılamıştı.

onlarca-dizide-oynadi-ama-bu-defa-bir-baska-14517945_6391_amp

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu değerli tiyatro oyuncusu Salih Bademci önce yer aldığı Yalancı dizisi ile oyunculuğunu konuşturmuş, uyarlama bir dizinin başarısındaki en büyük etken olmuştu, sonrasında ise bir dijital platform olan Netflix’te Klüp dizisinin Selim’i performansı ile kelimenin tam anlamı ile ayakta alkışlanmıştı.

Haberimize gelirsek eğer, bildiğiniz üzere Avrupa’da, Amerika’da daha doğrusu dünyada ünlü ismaların, yani sanatçı ve bakanların toplu taşıma kullanması gayet doğal ve alışıldık ki zaten normal olanı da bu. Zira trafik her yerde trafik ve sadece bizim ülkemizde toplu taşıma zaman tasarrufu ve kolaylık sağlamıyor.

Kraliyette Unvanlar Alındı! "Monarşiyi Küçültmek İçin" Dendi Ama Kraliyet Karıştı! Sekiz Torundan Dördü Artık Unvansız! Kraliyette Unvanlar Alındı! "Monarşiyi Küçültmek İçin" Dendi Ama Kraliyet Karıştı! Sekiz Torundan Dördü Artık Unvansız!

0x0-1636457943536

Bunun yanında maalesef bizim ülkemizde toplu taşıma ünlüler şöyle dursun, üst sınıf gelirliler hatta beyaz yakalılar için bile bir tabu. Bu sebeple de herhangi bir toplu ulaşım aracında ünlü bir simaya rastladığımızda büyük haber yakalamış oluyoruz.

İşte o mantıklı ve zamana değer veren ünlü simalardan bir tanesi de deminden beri anlattığımız usta ve değerli oyuncumuz Salih Bademci.

Hatırlarsanız Keanu Reeves önceleri ülkemizde ve geri kalmış diğer ülkelerde toplu taşımadaki görüntüleri ile haber oluyordu da sonrasında Allahtan alışıldı bu haberlere. İşte şimdi aynı ilgiyi metroya binen Salih Bademci görmeye başladı.

Salih Bademci’nin metro kullanım haberini de en güzel kendi arkadaşı Cansu Uras verdi. Cansu Uras yaptığı paylaşımda “Keanu Reeves da metroya biniyor dedi beyefendi ama onun iş çıkış saatinde Davutpaşa-Yenikapı hattına binmediğini bilmiyor olmalı” diye esprili bir not ile Salih Bademci’nin metrodaki pozunu paylaştı.

dfghn