Şampiyonlar Ligi A grubunda günün en zevki maçında salzburg Bayern Münih'le karşı karşıya geldi. Skor ne olursa olsun Salzburg dünya futbolunu sallamaya geliyor yorumları yapıldı.

Ziraat Bankası Bankamatik Kartı Olanlar... Bu Haber Size... 20000 TL ödeme alın! Almayan kalmasın! Ziraat Bankası Bankamatik Kartı Olanlar... Bu Haber Size... 20000 TL ödeme alın! Almayan kalmasın!
Şampiyonlar Ligi A grubunda günün en zevki maçında salzburg Bayern Münih'le karşı karşıya geldi. Skor ne olursa olsun Salzburg dünya futbolunu sallamaya geliyor yorumları yapıldı. Bayern Münih karşısında show yapan Salzburg galibiyeti de haketmişti. Salzburg Bayern Münih 2 6 geniş özeti izle!

Salzburg Bayern Münih 2 6 maç özeti

Salzburg Bayern Münih 2 6 maç özeti izle. Şampiyonlar Liginde gecenin maçında Salzburg Bayern Münih 2 6 maçın geniş özeti ve golleri izle. Salzburg yenilse de muhteşem futbolu adeta büyüledi. Salzburg Bayern Münih 2 6 geniş özeti ve goller izle. Salzburg Bayern Münih 2 6 maçın golleri izle.

Salzburg öne geçti!

Karşılaşmaya hızlı başlayan Salzburg, Mergim Berisha golüyle öne geçmeye başardı. Sayısız gol pozisyonuna girmeyi başaran Salzburg ikinci golü bir türlü bulamadı!

Kral sahnede!

Bayern Münih yine bildiğiniz gibi. Bayern Münih karşılaşmanın 21. dakikasında yıldız golcüsü Robert Levandowski golüyle skoru 1-1'e getirdi. Müller'in 44. dakika da getirdiği top Rasmus Nissen'e çarptı ve gol ilk yarının skoru oldu.

Masaya Okugawa attı!

Salzburg'da Masaya Okugawa ikinci yarı oyuna girdi 1 dakika sonra topu ağlara göndermeyi başardı. Akugawa golü sonrası Salzburg yine etkili ataklar yaptı.

Boateng sahnede!

Bayern Münih kornerden Boateng'le öne geçmeyi başardı. 80. dakika güzel bir gol atan Boateng yıllar sonra gol attı.

Sane girdi dertler bitti!

Salzburg beraberlik için her yolu denedi. Ancak 75. dakika oyuna giren Leroy Sane, 83. dakika da takımını 2 farklı üstünlüğe taşıdı.

Lewandowski bir kez daha sahnede!

Takımında show yapan Lewandowski skoru 5-2 getiren golü 89. dakika buldu.

Durmadı!

Maç boyunca Salzburg iyi futbolu gole yansımadı. Maçta Bayern Mümih 90. dakika Lucas Hernandez'le farkı 4'e çıkardı.

Maçta başka gol olmayınca Salzburg Bayern Münih 2 6 bitti.