Samsun'da utanç görüntüleri! Emniyet önünde kaldırımda genç bir çocuğun elinde olan meyve suyu nedeniyle kendini bilmezler çocuğu linç etmeye kalktı. Bu sırada polisin maskesini indirmiş ve hiç hakkı olmadığı şekilde zorbalık yapan bu şahıslara müdahale e

Yapı Kredi Konut Kredisi Faizlerini Düşürdü! TOKİ Alamayan Üzülmesin Hemen Başvursun Yapı Kredi Konut Kredisi Faizlerini Düşürdü! TOKİ Alamayan Üzülmesin Hemen Başvursun

Yine Ramazan ayında müslümanları utandıran magandalar iş başındaydı. Samsun'da bir genç beklerken elindeki meyve suyunu gören kendini bilmez magandalar genç çocuğu tehdit etti ve elindekini atmaya zorladı. Magandalar oruçlarını bahane ederken olay anında orada olan polis memurunun hiçbir bir şey yapmadığı görüldü.

Samsun’da, bir vatandaşın içeceği zorla çöpe attırıldı. Olay yerindeki polisin, içeceği zorla attıran şahıslara müdahale etmediği görülürke görüntüler tepki toplamaay devam ediyor.

Onlarca insanın olduğu caddede mavi saçlı kadına maskesini metro çıkışında burnun altına indirdi diye ceza kesmeye çalışan emniyetin bu şahıslara müdahale etmemesi, bu şahısların ali kıran baş kesen gibi polisten bile çekinemden yanında magandalık yaptığı görüntüler tepki almaya devam ediyor.