Samsung Galaxy Fold 2 ilk görüntüleri yayınlandı. Samsung Galaxy Fold 2 ne zaman çıkacak? 360 derece dönebilen telefon teknik özellikleri ve fiyatı merakla bekleniyordu.

Samsung Galaxy Fold 2 ilk görüntüleri yayınlandı. Samsung Galaxy Fold 2 ne zaman çıkacak? 360 derece dönebilen telefon teknik özellikleri ve fiyatı merakla bekleniyordu. Samsung Galaxy Fold 2 ilk görüntüleri. Peki Samsung Galaxy Fold 2 ne zaman çıkacak?Samsung Katlanabilir Telefon geliyor!Samsung katlanabilir telefonu geliyor. Moto Razr sonrası en çok dikkat çeken telefon olan Galaxy Fold, rekor kıracak. Menşete ve ekran tarafından kusursuz bir şekilde tasarlanan Galaxy Fold sonrası iinkci rekor kıracak. Samsung Galaxy Fold 2 ne zaman çıkaracak? Galaxy Fold çıkma tarihi belli oldu mu?

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!


Galaxy Fold 2 ne zaman çıkacak?

Galaxy Fold 2 çıkış tarihi belli oldu. Samsung 2020 yılında Galaxy Fold 2 satışaca sunacak. Kaç paradan sunulacağı, teknik özellikleri daha sonra yayınlanacak.Yeni Nesil Galaxy Fold olarak duyurulacak esnek bir oled ekrana sahip telefon 6.7 inç ekranı olacak. Delikli ön kamerası sayesinde her zaman her katlanmasından fotoğraf çekebilecek. Galaxy Fold 2 en büyük özelliği cihaz kapalıyken de erişim sağlanabilecek.Samgung Galaxy S11 ve Galaxy Fold 2 ne zaman satışa sunulacak!

Samsung'dan alınan bilgiye göre Samsung Galaxy S11 ve Galaxy Fold 2 çıkış tarihi 18 Şubat 2020 olarak belirlendi. Galaxy Fold 2 için S11 tanıtımında yayınlanması kesinleşti.