Efsane kelimesinden hoşlanmadığını belirten Samuel L. Jackson, böylesine iddialı bir kelimenin kendisiyle ilgili kullanılmasından derin şüpheleri olduğunu bildirdi.

Efsane kelimesinden hoşlanmadığını belirten Samuel L. Jackson, böylesine iddialı bir kelimenin kendisiyle ilgili kullanılmasından derin şüpheleri olduğunu bildirdi. Entertainment Weekly'e konuşan Jackson, hayranlar da dahil birçok kişinin, kendisini efsane olarak nitelemesinin de doğru bir yakıştırma olmadığını aktardı.

"Geldiğim yere sadece azmimle geldim"


71 yaşındaki yıldız oyuncu, efsane kavramının insanlık kavramının dışına taşdığını belirtti. Efsanelerin, insanların başarabileceği şeylerin ötesinde işler yapan kişiler olduğunu hatırlatan Jackson, bunun kendine yakıştıtılmasınıın doğru olmadığını ifade etti. Jackson, sahip olduğu yeteneklerin ve başarısının sadece kendi azmi ve çalışmasıyla ilgili olduğunu söyledi.


Hangi filmlerini tekrar izlemek isterdi?


Oynadığı birçok unutulmaz filmle hafızalara kazınan Samuel Jackson, filmlerinden hangilerini defalarca izlediğini açıkladı. Ünlü oyuncu Pulp Fiction, Jackie Brown, Coach Carter, Deep Blue Sea ve One Eight Seven filmlerini de şimdi bile izlemek istediğini vurguladı.


Nick Fury dizisi gelecek mi?


Marvel karakteri Nick Fury'nin hikayesinin anlatılacağı bir dizide oynayacağı öne sürülen Jackson'ın bu dizisinin çıkış tarihi netlik kazanmış değil. Jackson'un, Ryan Reynolds'ın oynayaağı The Hitman's Bodyguard filminin devam filminde rol alacağı haberi geçtiğimiz günlerde hayranlarını sevindirmişti.