Star Tv'nin yeni dizisi Sana Söz final yapıyor! Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ın başrolünde yer aldığı Sana Söz dizisi neden final yapıyor?

Kızılcık Şerbeti Oyuncusundan Diziden Ayrıldı İddialarına Yanıt! Seti Birbirine mi Kattı? Kızılcık Şerbeti Oyuncusundan Diziden Ayrıldı İddialarına Yanıt! Seti Birbirine mi Kattı?

Strar Tv'den Müge Anlı'dan esinlendiği yeni dizisi Sana Söz ekranlara veda ediyor.

Yayınlandığı ilk bölümden beri reytingleri yükseltemeyen yeni dizi Sana Söz ekranalara veda ediyor. Erkan Petekkaya'nın bir komseri Nehir Erdoğan'ın kayıpları bulan bir televizyon sunucusunu canlandırıdığı Müge Anlı dizisi denilen Sana Söz final yapıyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının başarısı üzerine özellikle bu sene pek çok benzer program yayınlandı. Yıllardır süren Müge Anlı programı Twitter ile birlikte öyle bir etki yarattı Sana Söz adındaki dizi de Müge Anlı'dan esinlenildi. Ancak reyting başarısı gelmedi.   

Star Tv'nin yüzü dizilerden yana gülmemeye devam ediyor. Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ın yer aldığı Sana Söz dizisi final kararını açıkladı.

Benim Adım Melek dizisinin ardından Sana Söz dizisi ile ekrana dönen Nehir Erdoğan'ın yüzü bu sefer gülmedi. Bugüne kadar rol aldığı dizileri süren Erkan Petekkaya ise bu sefer hayal kırıklığına uğradı.

FİNAL TARİHİ AÇIKLANDI

Başrollerinde Nehir Erdoğan ve Erkan Petekkaya'nın hyer aldığı Sana Söz dizisi ekranlara veda ediyor. Polise dram türündeki yapım beklenilen başarıyı gösteremedi.

Salı akşamları Fox tv'de Evlilik Hakkında Her Şey, TRT'de Masumlar Apartmanı ve ATV'de Desan dizilerine karşı varlık gösteremeyen Sana Söz dizisi final tarihi açıklandı. 

O3 Medya'nın yapımını üstlendiği Sana Söz dizisi 7. bölümde ekranlara final yaparak veda edecek.