İstanbul Sancaktepe'de düğün konvoyunda yol ortasında ağır silahlarla muz cumhuriyeti gibi ateşler edildi. O esnada yoldaki sivil polis konvoyun önüne geçti ve çağırdığı ekiplerle maganda mısınız lan siz diyerek silahları topladı ve adeta içimizin yağlarını eritti!

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de bir lüks araçların yer aldığı bir düğün konvoyu yol ortasında durup trafiği de durdurup havaya ateş açtı. 

Ağır silahlarla gündüz gözü babalarının tarlaları gibi havaya ateş açan şahıslar sivil polise denk geldi.

O esnada yoldan geçen sivil polis ekipleri magandaların suçüstü yakaladı.

İstanbul Sancaktepe'de TEM bağlantı yolunda bir düğün konvoyunda pompalı tüfeklerle havaya sapa sola ateş açtı.

O esnada yoldaki bir sivil polis ekibi trafik durma noktasına gedliğinde üst geçitte kalan polis ekipleri üst geçitten aşağıya atlayıp yoldan geçen araçla beraber konvoy aracındaki magandaları durdurmak için adeta operasyon yaptı.

Polis ekipleri silahlara el koyarken şahısları karakola götürdü.

Videoda polislerin korkusuz magandalara hadlerini bildiren tavırları polislerin "Bu konvayı bırakmam. İnin lan aşağı! Kimin silahı var başka? Maganda mısınız lan siz? Sus lan sus" demesi sosyal medyada alkış aldı.

Video sosyal medyada paylaşım üzerien paylaşım rekoru kırarken sosyal medyada "Olması gereken bir hukuksuluğa dur diyen böyle cesur polisleri görünce ağladım resmen o kadar aç kalmışız bu duyguya " Umarım o polislerimize bir şey olmaz görev uyerleri değiştirilmez belli bu magandaların dayıları olduğu arkalarını sağlama aldığı" yorumları yapıldı.

Ziraat Bankası 3500 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! 3 gün içinde ödenecek Ziraat Bankası 3500 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! 3 gün içinde ödenecek

istanbul-sancaktepe-dugun-konvoyu_3220