Bir iğrençlik daha! Atatürk ve Özgecan Aslan şok sözleriyle Alihan Şimşek isimli kişi sosyal medyada gündem oldu! Özgecan Aslan ve Atatürk'le ilgili ağza alınmayacak sözler söyleyen Alihan tutuklandı mı? Alihan Şimşek kaç yaşında nereli merak ediliyor! S

Bir iğrençlik daha! Atatürk ve Özgecan Aslan şok sözleriyle Alihan Şimşek isimli kişi sosyal medyada gündem oldu! Özgecan Aslan ve Atatürk'le ilgili ağza alınmayacak sözler söyleyen Alihan tutuklandı mı? Alihan Şimşek kaç yaşında nereli merak ediliyor!

Sapık Alihan kimdir? Ne yaptı?

Türkiye sapık Alihan'ı konuşuyor! Alihan Şimşek adında bir kişi, Sapık Alihan isimli Youtube kanal sahibi. Türk bayrağını yırtıp, Atatürk'e büyük saygısızlık yapan Alihan, Özgecan Aslan sözleriyle şok etti!

Özgecan Aslan ben tecavüz edecektim!

Sapık Alihan, Özgecan Aslan fotoğrafını karşısına alarak "Özgecan'a ben tecavüz edecektim" sözleri kan dondurdu! Daha sonra video da ağza alınmayacak sözler sarfetti!

Türk bayrağı ve Atatürk'e saldırı!

Video devamında Türk bayrağına ve Atatürk'e saldırılarını sürdüren Alihan hiç durmadı! Atatürk fotoğrafını önce öpüp, daha sonra Özgecan'a yapacaklarım karşısında izlesin bizi diyerek kan dondurup, Türk bayrağını yırttı! Keşke Özgecan Aslan'a bunları yaşatan adamın ben yanında olsaydım diyerek rezaleti gözler önüne serdi!Alihan Şimşek tutuklandı mı?

Alihan Şimşek videoları bitmek bilmiyor! Alihan Şimşek bir önceki video da 3 yaşındaki bir kıza tcavüz ettiğini itiraf etttiği video sızdı! Sapık Alihan tutuklandı mı sorusu şu an için hayır ancak Alihan hangi şehirde yaşıyor, Sapık Alihan nereli soruları cevap arıyor!

Alihan Şimşek kimdir? Kaç yaşında?

Sapık Alihan ismiyle Youtube kanalı sahibi ismi Alihan Şimşek.. Alihan Şimşek 20 yaşında olduğu öğrenildi!

Sapık Alihan 2. videosu!Sapık Alihan gözaltına alındı mı?

Sapık Alihan henüz gözaltına alınma haberi gelmedi!