Son zamanlarda oy kayıpları ile gündem olan Saray'dan peş peşe dikkat çeken haberler gelmeye başladı. Kabineyi toplama kararı alan Erdoğan'dan ulusa sesleniş bilgisi de geldi.

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın Saray'da kabine toplantısına başkanlık edeceği açıklandı.

Bakanlar Kurulu'nun, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında yarın toplanacağı öğrenilriken tarihi oy kaybı yaşayan Erdoğan ve AKP iktidarı'nın peş peşe hamleleri de dikkat çekmeye başladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan

En son dakikalar öncesinde sosyal medyadan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'un " Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut hamlesi" diyerek yine AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından 13 Eylül'de açıklanacak barınma krizine karşılık altılacak adımı duyurması sonrası gündeme gelen kabine toplantısı dikkat çekici oldu.

Sosyal Medya Düzenlemesi İçin Harekete Geçildi! Neler Suç Sayılacak? Cezalar Neler? Sosyal Medya Düzenlemesi İçin Harekete Geçildi! Neler Suç Sayılacak? Cezalar Neler?

Saray'da düzenlenecek toplantıda, iç ve dış gündem ile ekonomiye ilişkin gelişmelerin ele alınacağı TRT Haber tarafından aktarılırken toplantının ardından ise Erdoğan'ın "millete sesleniş" konuşması yapacağı bilgisi de ayrıca merak uyandırdı.