Dolar Kahini olarak nam salan ve her dediği bir bir çıkan Selçuk Geçer son yaptığı açıklama ile vatandaşları telaşlandırdı. Detayları haberimizde verdik.

Doların 36 TL olacağını söyleyen Dolar Kahini Selçuk Geçer o tarihe dikkat çekti. Sarı alarm diyerek açıkladı! Ekonomi alanında ünlü bir isim olan Selçuk Geçer dolar hakkında yatırımcıların beklediği açıklamalarda bulundu. Geçer, doların fırlayacağı tarihi tam tarih olarak yatırımcılara verdi. Youtube kanalı üzerinden sık sık kur kritiği yapan Selçuk Geçer birkaç ay sonra doların halkın inanmayacağı rakamlara yükseleceği şeklinde açıklamalarda bulundu.

Kurun Etkileri

 Döviz kurunun artacağı ya da azalacağı Hakkında yorumlar yapan Selçuk Geçer, kurun ülkemize olan etkilerinden de bahsetmektedir. Örneğin doların artmasının konut fiyatlarına yansımasının yüksek olacağını söylemektedir.

Doların 36 gibi fiyatlara çıkacağının ve gıda kıtlığının yaşanacağının uyarısını da vermiştir.

Selçuk Geçer, doların sene sonunda zirveyi göreceğini söylese de yatırımcıları yarın ya da öbür gün olarak da uyarmıştır. Kurları yorumlarken aynı zamanda ekonomi hakkında fırtına geliyor şeklindeki yorumları da yapmıştır.

Halkbank emekliye 5000 TL ödeme alınacak! Emekli maaş hesaplarına göre ödeme! Halkbank emekliye 5000 TL ödeme alınacak! Emekli maaş hesaplarına göre ödeme!

Dolar hakkında yorum yapan Selçuk Geçer, altın fiyatlarının da yükseleceğini söylemeden edememiştir.

Dolar arttığında vatandaşların büyük bir kıtlık yaşayacağından da bahsetmiştir. Yatırımcılar doların artacağını sevinse de piyasanın yükseleceği korkusu ile üzülmüşlerdir.

ilan365.net özel haber