Şarkıcı Grimes, sevgilisi Musk'ı böyle savundu!

Space X ile Tesla'nın sahibi Elon Musk'ın sevgilisi şarkısı Grimes, sosyal medyadan sevgilisine gelen eleştirileri göğüsledi. "Bu adam insanlığı ve gezegeni yok ediyor" şeklindeki yorumları cevaplayan Grimes'ın yer yer sert cevaplar vermesi dikkatlerden k

Teknoloji 27.04.2021 - 15:45 04.05.2021 - 04:18 İlan35
Şarkıcı Grimes, sevgilisi Musk'ı böyle savundu!

Space X ile Tesla'nın kurucusu Elon Musk'ın sevgilisi olan şarkısı Grimes, zaman zaman çeşitli eleştirilere maruz kalıyor. Jeff Bezos'un ardından dünyanın en zengin ikinci insanı konumunda bulunan Elon Musk'ın dünyaya büyük zararlar verdiğini düşünen bazı kişiler, şarkısı Grimes'ın bu kişiyle nasıl sevgili olduğunu sorguluyor. TikTok hesabına gelen "Aç gözünü Grimes, nasıl olur da bu adamla birlikte uyursun? Bu adam insanlığı ve gezegeni yok ediyor" şeklindeki yorumlar üzerine harekete geçen Grimes, sevgilisne gelen eleştirileri savuşturmaya çalışıyor.

"Saçmalamayın, adamın hayatı temiz enerji üzerine kurulu"

Dünyaca ünlü milyarder iş insanı Musk'ın 6'ıncı çocuğunu dünyaya getiren şarkıcı Grimes, "Musk'ın gezegene ve insanlığa zararlı olduğu" şeklindeki eleştirilerin gülünç olduğunu kaydetti. Sevgilisi Musk'ı savunan Grimes, "Söyledikleriniz deli saçması. Bu adam (Musk) tüm hayatını yenilenebilir ve temiz enerjiye adadı. Kariyerinin çevreci politikalar üzerine kurdu" ifadelerini kullanarak gelen eleştirilere ateş püskürdü.

"Elon anlattığınız gibi biri değil"

Elon Musk'ın "erkek hakları savunucusu ve kadın düşmanı" olduğuna dair bazı şüphelerinin olduğunu belirten bir kullanıcı ise Grimes'ın buna nasıl cevap vereceğini merak ettiğini yazdı. Bu eleştiriye katılmadığını kaydeden Grimes, "Elon anlattığınız gibi biri değil. Space X'in eski başkanı ile Neuralink projesindeki yardımcının bir kadın olduğunu hatırlatırım. Twitter'daki bazı paylaşımlarının ise çocukça olduğunu ise kabul ediyorum" yanıtını verdi. 

Bir takipçinin "Madem Musk çok yardımsever, o zaman dünyadaki açlığı neden bitirmiyor?" şeklindeki paylaşımına da yanıt veren Grimes, "Bunu sormaktan bıkmadılar ancak yalnızca para vermek sorunu ortadan kaldırmaz. Elon, sadece çözebileceğini düşündüğü problemlere eğiliyor ve sizi temin ederim ki bunlar sahici problemler" diyerek tepkisini dile getirdi.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@