Ünlü oyuncu Sarp Akkaya yeni imajı ile taninmaz hale geldi!

Son olarak Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur'da ekranlara gelen ünlü oyuncu Sarp Akkaya yeni imaji ile tanınmadı!

Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Tuncel Kurtiz ve Cansu Dere'nin yer aldığı bir dönemin efsane dizisi Ezel'de canlandırdığı Tefo karakteri ile hayran kitlesini yaratan Sarp Akkaya Blu TV'de yayınlanacak olan Saygı dizisiyle seyirci karşısına çıkacak.

Nejat İşler'in başrolünde yer aldığı Saygı dizisinin tanıtımında yeni imaji ile görülen oyuncu sosyal medyanin diline düştü! 

Sarp Akkaya'nın saç ektirdiği yada peruk taktığı ve bıyıklarını kestiği görüldü.  Saçlı ve bıyıksız, sakalsız hali ile adeta tanınmaz hale gelen oyuncuya sosyal medyada hayranları "Abi ne yaptın ya kendine? Kellik bir insana meğer bu kadar mı yakışırmış" yorumları yapıldı!

 41 yaşında ki oyuncu Sarp Akkaya ilk kez ekranlara Bizim Aile dizisi ile gelmişti. Daha sonra ise Kurtlar Vadisi Pusu, Ezel, Suskunlar, Muhteşem Yüzyıl gibi yapımlarla tanınmaya başlamıştı. Sarp Akkaya son olarak ise Çukur dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkmıştı. 

Sarp Akkaya şimdi ise dijital platformda yayınlanacak olan Saygı dizisi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Sarp Akkaya Saygı dizisinde yer alacağı yeni imajı ile ise adeta tanınamadı. Sosyal medyada Akkaya'nın hayranları 2'ye bölündü.

İşte Sarp Akkaya'nın yeni imaji;

IMG_u85vyn