Başvuru bugün başladı! Hemen alabilirsiniz! Evet yanlış duymadınız şartsız, gelir belgesiz ev hanımlarına binlerce lira veriliyor. TEB, Vakıfbank, Yapı Kredi Ziraat Bankası, Denizbank, Fibabanka, İNG Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk, N Kolay Kredi (Aktifbank), QNB Finansbank'tan alabilirsiniz.

Şartsız, gelir belgesiz çalışmayan ev hanımlarına binlerce lira veriliyor! Başvuru bugün başladı! Hemen alabilirsiniz... Geliri olmayan ev hanımları da bundan sonra banka kredisi kullanabilir hale gelmiştir. Günümüzde ev hanımlarının fazlası evlerini yönetmekte ve aile üyelerinin gereksinimlerini karşılamaya çalışmaktadır. Fakat onların bile en iyi şekilde krediyle karşılanabilecek kendi lüzumları vardır. Ev hanımları bu malvarlığı karşılığında kredi almak amacıyla kendi adlarına altın, mülk ya da vadeli mevduat gibi teminatlar sunabilirler.  Şartsız, gelir belgesiz verilecek olan teminatlı krediler vardır. Evden ek iş yaparak ve çalışarak para kazanan birtakım ev hanımları da olabilir onlar da aynı şekilde yeni girişimlerde bulunmak ya da işlerini büyütmek amacıyla bankalara kredi müracaatı yapabilirler. Ülkemizde İş bankası, Ziraat bankası ve Vakıfbank gibi devlet bankaları dışında kalan bir çok özel banka rastgele bir ek teminat ya da kefil isteme şartı olmadan ev hanımlarına tüketici yani bireysel kredi verebilmektedirler.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar
 

TEB veriyor

SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat! SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat!

Vakıfbank veriyor

Yapı Kredi veriyor

Ziraat Bankası veriyor

Denizbank veriyor

Fibabanka veriyor

İNG Bank veriyor

İş Bankası veriyor

Kuveyt Türk veriyor

N Kolay Kredi (Aktifbank) veriyor

QNB Finansbank veriyor

Ancak ödemlerin kusursuz ve saatinde uygulanabilmesi de ev hanımlarına kredi veren banklar amacıyla son derece önemlidir. Ev hanımlarına özel bireysel kredi gibi teminatsız bir kredi alabilmek amacıyla iyi bir kredi geçmişine sahip olunması kredinizin onaylanması amacıyla ilk şarttır. Bireysel risk raporu sizin bütün bankalarla olan borç ve alacak durumunuzu gösteren bir rapordur. 

Ev hanımları amacıyla başvurdukları kredinin olumlu sonuçlanabilmesinin bir başka koşulu da o bankanın derli toplu müşterisi olmalarıdır. Krediye başvurdukları banka doğrultusundan verilmiş ve ödemeleri derli toplu olarak oluşturulan aktif bir kredi kartları varsa bu bankadan başvuracakları kredinin onaylanması mümkünlülüğü daha yüksek olacaktır.